Powiat Sulecinski

<     >

Najnowsze aktualności

Aktualności

23-03-2020
Poszukiwane osoby do pakowania lekarstw

Poszukiwane osoby do pakowania lekarstw

W związku z panującą pandemią wirusa SARS-CoV-2 i globalną sytuacją kryzysową Zarząd Polskiej Grupy Farmaceutycznej poszukuje pracowników na terenie całej Polski do pakowania leków oraz dostarczania ich w miejsca, gdzie czekają na nie osoby chore.

Szczegółowe informacje na stronie: https://potrzebujemyciebie.pl/, lub pod numerem   telefonu 42  200 73 20.

czytaj więcej »
23-03-2020
Informacja o nieodpłatnej pomocy prawnej

Informacja o nieodpłatnej pomocy prawnej

Komunikat w sprawie tymczasowego zawieszenia udzielania porad osobiście w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego na terenie Powiatu Sulęcińskiego

czytaj więcej »
19-03-2020
Apel o wsparcie seniorów

Apel o wsparcie seniorów

Wielu seniorów posłuchało próśb i zastosowało się do akcji  #zostanwdomu

Nie zapominajmy jednak, że często osoby starsze czują się zagubione w obecnej sytuacji. Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Takie miejsca są szczególnie niebezpieczne dla osób starszych.

czytaj więcej »
18-03-2020
Informacja dla osób niesłyszących nt. koronawirusa

Informacja dla osób niesłyszących nt....

Szanowni Państwo!

Osoby niesłyszące oraz niedosłyszące proszone są o zapoznanie się z informacją na temat koronawirusa, dostępną w języku migowym na stronie internetowej Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej https://www.straz.gov.pl/Koronawirus/index

Źródło: Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej

czytaj więcej »
17-03-2020
Informacja dot. funkcjonowania Starostwa

Informacja dot. funkcjonowania Starostwa

Szanowni Państwo!

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce wirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników urzędu, POCZĄWSZY OD DNIA 13.03.2020 r. DO ODWOŁANIA WSTRZYMUJE SIĘ MOŻLIWOŚĆ OSOBISTEGO ZAŁATWIANIA SPRAW W STAROSTWIE POWIATOWYM W SULĘCINIE.

czytaj więcej »
17-03-2020
Informacja dot. rejestracji pojazdów

Informacja dot. rejestracji pojazdów

Starosta Sulęciński informuje, iż w przypadku niemożności dochowania 30-dniowego terminu rejestracji pojazdu, niebędącego nowym pojazdem, sprowadzonym z terytorium państwa członkowskiego UE lub zawiadomienia o nabyciu lub zbyciu pojazdu  zarejestrowanego na terytorium RP z uwagi na okoliczności, które nastąpiły bez winy zobowiązanego do tych czynności

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka