Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

08-10-2019
Święto Latawca-relacja z wydarzenia

Święto Latawca-relacja z wydarzenia

Święto Latawca odbyło się 6 października na Stadionie im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie. W tegorocznych zawodach wzięło udział 27 osób. 3 konstrukcje skrzynkowe i aż 24 płaskich!
czytaj więcej »
08-10-2019
Rodzice na medal!

Rodzice na medal!

Tradycją w lokalnej społeczności stało się, że Rada Rodziców przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie uświetnia swoimi wypiekami Polsko-Niemiecki Sulęciński Rajd Nordic Walking. Tak też stało się i w tym roku. Od wczesnych godzin porannych w sobotę, 28. września 2019 r., rodzice naszych wychowanków aktywnie działali w zorganizowanej przez siebie kawiarence.
czytaj więcej »
08-10-2019
Drugi stopień alarmowy CRP

Drugi stopień alarmowy CRP

Zarządzenie nr 197 Prezesa Rady Ministrów w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego CRP
czytaj więcej »
07-10-2019
Mobilny Punkt NFZ

Mobilny Punkt NFZ

Informujemy, że w środę 6 listopada br., w godzinach od godz. 10.00 do 15.00 w Starostwie Powiatowym w Sulęcinie (sala narad - I piętro, pok. 206) mieszkańcy powiatu sulęcińskiego będą mogli skorzystać z usług świadczonych przez Narodowy Fundusz Zdrowia w ramach Mobilnego Punktu NFZ.
czytaj więcej »
04-10-2019
Uwaga Mieszkańcy!

Uwaga Mieszkańcy!

W dniu 4 października br.
dyżur Powiatowego Rzecznika Konsumentów nie odbędzie się.
Za utrudnienia przepraszamy!
czytaj więcej »
02-10-2019
Sulęcin Reggae Festiwal

Sulęcin Reggae Festiwal

IX edycja SRF już za dwa dni! Nadchodzi kolejne muzyczne wydarzenie w Sulęcinie! Przed nami Sulęcin Reggae Festiwal, na który organizator - Sulęciński Ośrodek Kultury, zaprasza w dniach 04-05 października.
czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka