Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

18-07-2014
Święto 7.batalionu SKW - część II

Święto 7.batalionu SKW - część II

Druga części Święta 7.batalionu Strzelców Konnych Wielkopolskich w Wędrzynie odbyła się w takt muzyki i koncertów z udziałem naszych rodzimych artystów, jak również zaproszonych wykonawców z kraju. Wystąpił między innymi zespół wokalny „Siedemnastka" z klubu wojskowego 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Wędrzynie oraz Łukasz Łuczkowski z zespołem „5 Rano" z Sulęcina.

czytaj więcej »
13-07-2014
Festyn sołecki w Zarzyniu

Festyn sołecki w Zarzyniu

W sobotę mieszkańcy Zarzynia bawili się na festynie zorganizowanym przez Radę Sołecką i sołtysa Zarzynia Mariusza Brodzikowskiego. Odbyło się wiele ciekawych nie pozbawionych humoru konkurencji dla dzieci i dorosłych przygotowanych przez instruktorów Sulęcińskiego Ośrodka Kultury w Sulęcinie.

czytaj więcej »
13-07-2014
Odpust i festyn parafialny

Odpust i festyn parafialny

W niedzielne południe odpust poprzedziła masz święta na placu przy kościele św. Henryka. Następnie księża i parafianie przeszli do parku ogródka jordanowskiego, gdzie odbył się festyn parafialny.

czytaj więcej »
12-07-2014
V Piknik rodzinny w Jarnatowie

V Piknik rodzinny w Jarnatowie

Piknik stał się już tradycją rodzinnej zabawy w sołectwie Jarnatów w gminie Lubniewice. W dniu dzisiejszym na placu przy Wiejskim Domu Kultury odbył się kolejny V jubileuszowy piknik rodzinny. Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Kobiet, Rada Sołecka oraz jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej.

czytaj więcej »
09-07-2014
Szeryf Praw Dziecka

Szeryf Praw Dziecka

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie zakończył realizację  projektu edukacyjnego ,,SZKOŁA Z PRAWAMI DZIECKA" Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF. Już trzeci rok z rzędu przyłączył się do kolejnej edycji. Koordynatorem dwóch pierwszych edycji była Wioletta Kaźmierczak, trzeciej - Krystyna Tylczyńska.

czytaj więcej »
08-07-2014
Spotkanie Z L O P

Spotkanie Z L O P

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 lipca 2014 r. o godz. 15:00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Sulęcinie, ul. Lipowa 18a pok. 206 odbędzie się spotkanie Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu sulęcińskiego.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka