Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

11-12-2014
Mickiewicz pół żartem, pół serio

Mickiewicz pół żartem, pół serio

W auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie odbył się kolejny „Szkolny Turniej Mickiewiczowski". W turnieju wzięli udział uczniowie wszystkich klas I i II liceum. Turniej rozgrywany jest corocznie w przeddzień imienin patrona szkoły Adama Mickiewicza.

czytaj więcej »
11-12-2014
Starosta spotkał się z radnymi

Starosta spotkał się z radnymi

W dniu dzisiejszym Starosta Sulęciński Patryk Lewicki uczestniczył w posiedzeniu Rady Miejskiej w Lubniewicach. Spotkał się z Przewodniczącą Rady Katarzyną Sową, radnymi i Burmistrzem Lubniewic Tomaszem Jaskułą. Jest to kolejne spotkanie starosty z radnymi z terenu powiatu. Kilka dni temu starosta odwiedził radnych z Torzymia.

czytaj więcej »
10-12-2014
Ciasteczka na święta

Ciasteczka na święta

Pieczenie świątecznych pierniczków i ciasteczek w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, zrodziło się kilkanaście lat temu. Pomysłodawcą pieczenia jest Regina Kucharska. W tym roku do wspólnego pieczenia przyłączyła się również Elżbietą Przybylska. Obie Panie są wykładowcami języka niemieckiego w szkole.

czytaj więcej »
08-12-2014
Były starosta został burmistrzem

Były starosta został burmistrzem

Podczas dzisiejszej II sesji Rady Miejskiej Sulęcina VII kadencji, były Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart po otrzymaniu zaświadczenia od Przewodniczącej Miejskiej Komisji Wyborczej Haliny Piwko o wybraniu jego osoby na stanowisko Burmistrza Sulęcina w wyborach, które odbyły się 30 listopada, złożył ślubowanie.

czytaj więcej »
08-12-2014
Tydzień Edukacji Globalnej w SOSW

Tydzień Edukacji Globalnej w SOSW

W tym roku szkolnym w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w  Sulęcinie, po raz pierwszy zorganizowano warsztaty edukacyjne dla uczniów w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej 2014. Tegoroczna, 16. już edycja TEG odbyła się pod hasłem „Czy wiesz, co zjesz jutro?

czytaj więcej »
07-12-2014
Mikołajkowa niespodzianka

Mikołajkowa niespodzianka

Tegoroczne Mikołajki dostarczyły wszystkim uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie mnóstwo wrażeń i atrakcji podczas spektaklu w Teatrze im. J. Osterwy i na projekcji filmu w kinie Helios w Gorzowie Wlkp.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie
 
PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU 

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka