Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

12-02-2015
Spotkanie z wójtami i burmistrzami

Spotkanie z wójtami i burmistrzami

Starosta Sulęciński Patryk Lewicki, spotkał się z wójtami i burmistrzami powiatu sulęcińskiego. Tematem spotkania, było omówienie zasad współpracy, opracowanie możliwości wdrożeń inwestycyjnych i omówienie planów na przyszłość.

czytaj więcej »
11-02-2015
Finał konkursu ortograficznego

Finał konkursu ortograficznego

Uczestnikom turnieju ortograficznego „O Złote Pióro Starosty" nagrody i statuetki wręczyli: Senator Helena Hatka, Starosta Sulęciński Patryk Lewicki oraz Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart. W konkursie udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych z powiatu sulęcińskiego.

czytaj więcej »
11-02-2015
Senator Helena Hatka w Sulęcinie

Senator Helena Hatka w Sulęcinie

Senator Helena Hatka, była gościem Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta oraz Starosty Sulęcińskiego Patryka Lewickiego. W sali narad urzędu miejskiego spotkała się z uczniami miejscowego gimnazjum oraz mieszkańcami miasta.

czytaj więcej »
11-02-2015
Zostań Mikołajem pokoju

Zostań Mikołajem pokoju

Czas na podsumowanie przedświątecznej akcji „Zostań Mikołajem pokoju", która została zorganizowana przez wychowawców i wychowanków  Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie. Mieszkańcy internatu chcieli upiększyć swoje pokoje drobiazgami, takimi jak obrazki, figurki, kolorowe poduszki czy koce.

czytaj więcej »
08-02-2015
Turniej brydżowy im. Jana Bołdaka

Turniej brydżowy im. Jana Bołdaka

Rankingowy turniej brydża sportowego parami im. Jana Bołdaka odbył się w klubie 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Wędrzynie, w którym uczestniczyło 62 brydżystów. Przed turniejem, jego uczestnicy złożyli kwiaty na grobie Jana Bołdaka założyciela pierwszej sekcji brydża w Sulęcinie, jak również na grobach innych kolegów z sekcji.

czytaj więcej »
06-02-2015
Będą strzec akweny

Będą strzec akweny

W ramach realizacji Programu Operacyjnego Ryby 2007-2013 pod nazwą „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich", zakupiono radiowóz oraz łódź motorową, którą otrzymała Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie
 
PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU 

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka