Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

02-03-2015
Starosta podpisał umowę

Starosta podpisał umowę

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim Wojewoda Lubuski Katarzyna Osos oraz Starosta Sulęciński Patryk Lewicki podpisali umowę o dofinansowanie środkami pochodzącymi z budżetu państwa zadania „Przebudowa drogi 1295F ulica Skwierzyńska w Lubniewicach".

czytaj więcej »
27-02-2015
Stanica rybacka w Polne

Stanica rybacka w Polne

W ramach projektu „Przyjazne krajobrazy Nowej Ameryki - etap I (miejscowość Polne)" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo, została podpisana umowa na budowę stanicy w miejscowości Polne w gminie Słońsk.

czytaj więcej »
24-02-2015
XVI Finał turnieju halowego

XVI Finał turnieju halowego

Podczas drugiego dnia XVI Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Proboszcza Parafii św. Henryka w Sulęcinie, w rozgrywkach wzięły udział drużyny szkół ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji stanęło sześć drużyn: Biała Białystok, Talenty, Białe Węgorze, Ogień w Szopie, Bitelsi i Linda.

czytaj więcej »
24-02-2015
Czytamy dzieciom

Czytamy dzieciom

Starosta Sulęciński Patryk Lewicki i członek Zarządu Powiatu Tomasz Prozorowicz spotkali się z dyrekcją, pracownikami i przedszkolakami Przedszkola nr2 „Małych Odkrywców" w Sulęcinie. Nowe twarze tylko troszkę zaskoczyły małych mieszkańców naszego miasta, ponieważ dzieci spodziewały się takiego spotkania.

czytaj więcej »
23-02-2015
Pierwszy taki turniej...

Pierwszy taki turniej...

po remoncie hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, a XVI z kolei Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Proboszcza Parafii św. Henryka w Sulęcinie, odbył się dzisiaj z udziałem dwunastu drużyn, które podzielono na dwie grupy. Grupa A - uczniowie gimnazjum i grupa B - uczniowie szkół podstawowych.

czytaj więcej »
21-02-2015
Finał Otwartych Mistrzostw Sulęcina

Finał Otwartych Mistrzostw Sulęcina

...o Puchar Starosty Sulęcińskiego w Badmintonie odbył się w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza. Zawodnicy tej dyscypliny sportowej rozegrali wiele meczy w grach pojedynczych, deblu i grach mieszanych. Starosta Sulęciński Patryk Lewicki oraz współorganizator mistrzostw Robert Aleksandrowicz Badminton 4All, wręczyli zawodnikom puchary, dyplomy i nagrody.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie
 
PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU 

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka