Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

08-03-2015
Toroma Torzym najlepsza w finale

Toroma Torzym najlepsza w finale

W hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, przeprowadzony został dwudniowy XVI Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sulęcińskiego. Do rywalizacji zgłosiły swój udział drużyny piłki nożnej z terenu powiatu, zrzeszone w klubach sportowych.

czytaj więcej »
07-03-2015
Zagrali po raz szesnasty

Zagrali po raz szesnasty

W pierwszym dniu XVI Powiatowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sulęcińskiego, do turnieju zgłosiło się osiem drużyn. Turniej otworzył Starosta Sulęciński Patryk Lewicki i Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart.

czytaj więcej »
06-03-2015
Sympozjum astronomiczne

Sympozjum astronomiczne

Podczas V Wojewódzkiego Młodzieżowego Seminarium Astronomiczno-Astronautycznego, które odbyło się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, wystąpiło szesnastu uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Krosna Odrzańskiego, Gorzowa Wlkp., Międzyrzecza i Sulęcina.

czytaj więcej »
04-03-2015
Nowa siedziba Firmy PHU Jamniuk Stahl-Mont

Nowa siedziba Firmy PHU Jamniuk...

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jamniuk - Stahl-Mont otworzyło na terenie Słońska nowy zakład. Powierzchnia warsztatowa zakładu liczy 900m², a biurowa i socjalna niespełna 300m². Zakład będzie zatrudniał do trzydziestu pracowników do produkcji rurociągów zbiorników i konstrukcji metalowych.

czytaj więcej »
04-03-2015
Abakusy rozdane

Abakusy rozdane

Pięćdziesięciu dwóch uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych stanęło do V Powiatowego Konkursu Matematycznego „O Złoty Abakus Starosty Sulęcińskiego". Zmagania z matematyką odbyły się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie.

czytaj więcej »
03-03-2015
HIT 2014 dla Starostwa Powiatowego

HIT 2014 dla Starostwa Powiatowego

Starosta Sulęciński Patryk Lewicki otrzymał statuetkę i certyfikat Tytułu HIT 2014 II-Stopnia, podczas 20 Gali jubileuszowego konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów", który odbył się w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie
 
PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU 

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka