Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

19-03-2015
Oferta edukacyjna dla gimnazjalistów

Oferta edukacyjna dla gimnazjalistów

Po raz pierwszy w historii Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej i I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, Starosta Sulęciński Patryk Lewicki uczestniczył w wyjazdowej ofercie edukacyjnej, kierowanej do uczniów Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Torzymiu.

czytaj więcej »
16-03-2015
Policyjne działania - Fotelik

Policyjne działania - Fotelik

Sulęcińscy policjanci na drogach całego powiatu przeprowadzili działania pn. „Fotelik". Organizowane co pewien czas akcje, mają na celu uświadomienie dorosłym, że to do ich obowiązku należy dbanie o bezpieczeństwo dzieci w trakcie podróży. Policjanci sprawdzali, czy   dzieci korzystają z fotelików i czy są przewożone w bezpieczny sposób.

czytaj więcej »
14-03-2015
Wypadek w Boczowie gm. Torzym

Wypadek w Boczowie gm. Torzym

W godzinach nocnych w miejscowości Boczów w gminie Torzym doszło do wypadku samochodu przewożącego pojemniki z lakierem. Kierowca był pijany. Substancja wyciekła na drogę krajową nr 92 i została zablokowana. Pojazdy kierowane są na objazdy.

czytaj więcej »
12-03-2015
Budowa stanicy rybackiej w Polnej

Budowa stanicy rybackiej w Polnej

W dniu 27 lutego Starosta Sulęciński Patryk Lewicki podpisał umowę z Henrykiem Pyrskim, właścicielem Zakładu Usługowego „DOM" w Międzyrzeczu na budowę stanicy rybackiej w miejscowości Polna w gminie Słońsk. Od kilkunastu dni firma prowadzi prace przygotowawcze terenu i niebawem rozpocznie się właściwa budowa.

czytaj więcej »
08-03-2015
Całuję twoją dłoń Madame

Całuję twoją dłoń Madame

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem. Tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet w Turskim Domu obchodzone były pod hasłem: „Całuję twoją dłoń Madame".

czytaj więcej »
08-03-2015
Toroma Torzym najlepsza w finale

Toroma Torzym najlepsza w finale

W hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, przeprowadzony został dwudniowy XVI Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sulęcińskiego. Do rywalizacji zgłosiły swój udział drużyny piłki nożnej z terenu powiatu, zrzeszone w klubach sportowych.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie
 
PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU 

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka