Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

26-03-2015
Siłownia przy hali sportowej

Siłownia przy hali sportowej

Starosta Sulęciński Patryk Lewicki wspólnie z Dyrektorem Firmy MOLEX Spółka z o.o. Tadeuszem Malawskim oraz Dyrektorem I Liceum Jarosławem Ugrynowiczem, przecięli wstęgę do nowego obiektu siłowni. W otwarciu uczestniczył również Przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Szczepański. Siłownia została otwarta i znajduje się przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie.

czytaj więcej »
26-03-2015
Dzień otwarty w liceum

Dzień otwarty w liceum

Podczas dnia otwartego zorganizowanego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, szkołę odwiedzili gimnazjaliści z Torzymia, Ośna Lubuskiego i Sulęcina. Z tej okazji uczniowie liceum i grono pedagogiczne przedstawili gościom swoją ofertę nauki w liceum i codzienne życie szkoły.

czytaj więcej »
26-03-2015
Powiatowe eliminacje OTWP

Powiatowe eliminacje OTWP

W powiatowym Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom", który odbył się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie i Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

czytaj więcej »
23-03-2015
STRABAG ruszy na Skwierzyńską

STRABAG ruszy na Skwierzyńską

Zarząd Powiatu w Sulęcinie  w obecności przedstawiciela firmy STRABAG podpisał umowę na przebudowę  drogi powiatowej nr 1295 F przy ul. Skwierzyńskiej w Lubniewicach w ramach wieloletniego programu pod nazwą: Narodowy Program Przebudowy dróg lokalnych Etap II Bezpieczeństwo -Dostępność - Rozwój.

czytaj więcej »
20-03-2015
Miłośnicy astronomii

Miłośnicy astronomii

W godzinach od 10:00 do 12:00 „ekipa" Kółka Astronomicznego działającego przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie uczestniczyła w niezwykłym wydarzeniu - obserwacji częściowego zaćmienia Słońca. Uczestnikami byli: Alicja Ciechocka,  Kamila Zięba, Weronika Gęślowska, Adrian Bachta, Olga Habura, Kinga Wieczorek, Nicolle Lach, Artur Pawlik, Adrian Świątek i panowie: Dariusz Świątek i Jerzy Baranowski.

czytaj więcej »
20-03-2015
Katarzyna Moręgiel laureatem

Katarzyna Moręgiel laureatem

Podczas 60-tego jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się w Sulęcińskim Ośrodku Kultury wzięło udział dziewięciu recytatorów.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie
 
PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU 

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka