Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

17-10-2014
Warsztaty NGO

Warsztaty NGO

Non Governmental Organisations. Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w warsztatach dotyczących powołania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego (PRDPP). Warsztaty mają na celu m.in. zapoznanie uczestników z kompetencjami Rady oraz wypracowanie dokumentów regulujących organizację i tryb pracy Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz tryb powoływania członków PRDPP.

czytaj więcej »
16-10-2014
Podziel się życiem...

Podziel się życiem...

...pod takim hasłem, odbyła się akcja bicia rekordu w największej liczbie osób prowadzących resuscytację krążeniowo-oddechową. Akcję zorganizował Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie pod patronatem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

czytaj więcej »
15-10-2014
Honorowi krwiodawcy

Honorowi krwiodawcy

Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze   w dowód uznania za najpiękniejszy dar humanitarny, którym jest bezinteresowne oddanie krwi, przyznał odznaki i legitymacje „Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi".

czytaj więcej »
15-10-2014
Postomskie młyny

Postomskie młyny

W 2010 r. w ramach Programu dla Odry 2006 Nadleśnictwo Lubniewice wykonało na rzece Postomii, w pobliżu miejscowości Krzeszyce, budowle piętrzące dla odtworzenia dwóch zbiorników małej retencji /w miejscu gdzie znajdowały się przedwojenne młyny/, o łącznej objętości 24160 m³. Takie działania spowodowały ponowne wypełnienie stawów i kanałów młyńskich wodą, tworząc przy rzece malowniczy teren.

czytaj więcej »
14-10-2014
Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

Powiatowe obchody Dnia Edukacji...

Z okazji powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, który odbył się w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, została podpisana między innymi umowa współpracy pomiędzy wyżej wymienioną szkołą, a Komendą Powiatową Policji w Sulęcinie i Starostwem Powiatowym.

czytaj więcej »
14-10-2014
Współpraca cywilno-wojskowa

Współpraca cywilno-wojskowa

Podczas spotkania w Wędrzynie krajowych dyrektorów regionalnych lasów państwowych, ochrony środowiska i urzędów górnictwa, zapoznano zebranych z prawną współpracą cywilno-wojskową, na przykładzie Powiatu Sulęcińskiego. Zagadnienie przedstawił Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka