Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

14-10-2014
Współpraca cywilno-wojskowa

Współpraca cywilno-wojskowa

Podczas spotkania w Wędrzynie krajowych dyrektorów regionalnych lasów państwowych, ochrony środowiska i urzędów górnictwa, zapoznano zebranych z prawną współpracą cywilno-wojskową, na przykładzie Powiatu Sulęcińskiego. Zagadnienie przedstawił Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

czytaj więcej »
13-10-2014
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sulęcinie spotkał się w restauracji „Chrobry" z członkami związku. Spotkanie otworzył Prezes Zarządu Zbigniew Dauksza.

czytaj więcej »
13-10-2014
Juniorzy kontra Seniorzy

Juniorzy kontra Seniorzy

Turniej pokoleń „ Juniorzy kontra Seniorzy", to już tradycja corocznego Tygodnia Seniora  w „Turskim Domu". Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Dariusz Ejchart - starosta sulęciński oraz Dariusz Obiegło dyrektor domu. W zabawnych i ciekawych konkurencjach rywalizowali ze sobą przedstawiciele juniorów i seniorów.

czytaj więcej »
11-10-2014
XIV Spotkania artystyczne

XIV Spotkania artystyczne

Tegoroczne Wojewódzkie Spotkania Artystyczne Osób Niepełnosprawnych pt. „Tajemniczy barwny świat", wpisane w działania projektu „Uwięziony umysł - program wspierający rozwój dzieci z  zaburzeniami ze spectrum autyzmu w powiecie żagańskim" odbyły się 2 października w  Szprotawskim Domu Kultury.

czytaj więcej »
11-10-2014
Fundacja przebadała 140 dzieci

Fundacja przebadała 140 dzieci

W dniach 10 i 11 października z inicjatywy Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta Fundacja Ronalda McDonalda przeprowadziła bezpłatne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Fundacja z pomocą lekarzy radiologów przebadała 140 dzieci z powiatu sulęcińskiego. Wolontariat nad badaniami prowadzili pracownicy Starostwa Powiatowego w Sulęcinie.

czytaj więcej »
10-10-2014
Konferencja pracodawców

Konferencja pracodawców

Podczas dzisiejszej konferencji pracodawców, która odbyła się w Hotelu „Woiński" w Lubniewicach uczestniczyło 110 pracodawców z powiatu sulęcińskiego. Konferencji przewodniczył Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart oraz Krzysztof Kononowicz Prezes Związku Pracodawców „Przedsiębiorczość" w Sulęcinie.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka