Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

07-10-2019
Mobilny Punkt NFZ

Mobilny Punkt NFZ

Informujemy, że w środę 6 listopada br., w godzinach od godz. 10.00 do 15.00 w Starostwie Powiatowym w Sulęcinie (sala narad - I piętro, pok. 206) mieszkańcy powiatu sulęcińskiego będą mogli skorzystać z usług świadczonych przez Narodowy Fundusz Zdrowia w ramach Mobilnego Punktu NFZ.
czytaj więcej »
04-10-2019
Uwaga Mieszkańcy!

Uwaga Mieszkańcy!

W dniu 4 października br.
dyżur Powiatowego Rzecznika Konsumentów nie odbędzie się.
Za utrudnienia przepraszamy!
czytaj więcej »
02-10-2019
Sulęcin Reggae Festiwal

Sulęcin Reggae Festiwal

IX edycja SRF już za dwa dni! Nadchodzi kolejne muzyczne wydarzenie w Sulęcinie! Przed nami Sulęcin Reggae Festiwal, na który organizator - Sulęciński Ośrodek Kultury, zaprasza w dniach 04-05 października.
czytaj więcej »
02-10-2019

"Społecznik Roku"

Ruszyła kolejna, XVIII edycja Konkursu Wojewody Lubuskiego - "Społecznik Roku" w pomocy społecznej województwa lubuskiego. Wojewoda Lubuski zaprasza do zapoznania się z warunkami i do udziału w konkursie.

czytaj więcej »
02-10-2019
Przyszłość żeglugi towarowej na polsko-niemieckim pograniczu

Przyszłość żeglugi towarowej na...

Konferencja specjalistyczna pn.: "Przyszłość żeglugi towarowej na polsko-niemieckim pograniczu", zorganizowana 25.09.2019 r. w Eisenhüttenstad, była okazją do spotkania się ponad 50 przedstawicieli świata biznesu, polityki, administracji i nauki z Niemiec i Polski. Głównymi elementami programu były potencjały i perspektywy żeglugi śródlądowej jak i regionalne zaangażowanie na rzecz silniejszego
czytaj więcej »
01-10-2019
INFORMACJA O USUNIĘCIU POMNIKA W KOŁCZYNIE

INFORMACJA O USUNIĘCIU POMNIKA W...

Decyzją z dnia 25 czerwca 2019 r. znak: SO-I.5241.8.2018.MJęd wydaną na podstawie przepisów ustawy z dnia 1 kwietnia 2016 r. o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy jednostek organizacyjnych, jednostek pomocniczych gminy, budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz pomniki,
czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka