Finał Otwartych Mistrzostw Sulęcina

21-02-2015

Finał Otwartych Mistrzostw Sulęcina

...o Puchar Starosty Sulęcińskiego w Badmintonie odbył się w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza. Zawodnicy tej dyscypliny sportowej rozegrali wiele meczy w grach pojedynczych, deblu i grach mieszanych. Starosta Sulęciński Patryk Lewicki oraz współorganizator mistrzostw Robert Aleksandrowicz Badminton 4All, wręczyli zawodnikom puchary, dyplomy i nagrody.

Do zawodów zgłosili się zawodnicy z  Zielonej Góry, Wolsztyna, z Gwdy Wielkiej, Sianowa, Nowogrodu Bobrzańskiego, Choszczna, Brójec, Sławy, Sępolna Krajeńskiego i Sulęcina. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców w poszczególnych grach:

Gra pojedyncza Open Mężczyzn   :

1.  Daniel Gościło Sulęcin

2. Arkadiusz Warkocz Sulęcin

3. Maciej Rogoziński Wolsztyn

4. Dariusz Schmidt Gwda Wielka

Gra pojedyncza Open Kobiet :

1. Justyna Grzybek Zielona Góra

2. Katarzyna Szczykutowicz Sianów

3.  Ada Szaranek Wolsztyn

4.Katarzyna Danielczyk Sulęcin

Gra podwójna Mężczyzn :

1.  Marcin Grzywacz Sianów

Dariusz Schmidt Gwda Wielka

2. Kamil Pawlaczyk Nowogród Bob.

Justyna Grzybek Zielona Góra /wyjątkowo odważna Pani Justyna zagrała z panami/

3 .Daniel Gościło Sulęcin

Arkadiusz Warkocz Sulęcin

4. Marcin Masłowski Sława

Mateusz Pierzyński Choszczno

Gra Mieszana :

1. Kamil Pawlaczyk Nowogród Bobrzański

Justyna Grzybek Zielona Góra

2. Maciej Stasiłowicz Sulęcin

Agata Gościło Sulęcin

3. Marcin Grzywacz Sianów

Katarzyna Szczykutowicz Sianów

4. Przemysław Frontczak   Sulęcin

Elżbieta Wrkocz   Sulęcin

Gra pojedyncza Mężczyzn Radosny Amator :

1. Tomasz Kwiatkowski Sępolno Krajeńskie

2. Przemysław Bojar Sulęcin

3.  Przemysław Frontczak Sulęcin

4. Krzysztof Polechajło Brójce

Gra Pojedyncza Kobiet Radosny Amator :

1. Agnieszka Mićko Sulęcin

2. Karolina Pawlak Sulęcin

3.Jolanta Dudkowiak Zielona Góra

Gra Pojedyncza   chłopców U-13 :

1. Jakub Łokietko Zielona Góra

2. Jakub Górski Sulęcin

3. Cezary Morgaś Nowogród Bobrzański

4. Dawid Grzybek Zielona Góra

Gra Pojedyncza   Dziewcząt   u 13 :

1.  Natalia Czułowska Sulęcin

2.  Martyna Olejniczak Sulęcin

3.  Marta Pierzyńska Choszczno

4.  Blanka   Aleksandrowicz Sulęcin

5.  Weronika Aleksandrowicz Sulęcin /najmłodsza uczestniczka turnieju III klasa SP/

Nagrody ufundowali: Starostwo Powiatowe w Sulęcinie, Firma Maszoński Logistic z Sulęcina, Firma Dudkowiak z Sulęcina, Firma Molex z Sulęcina oraz Miejski Portal Internetowy Sulęcin24.pl.

W galerii fotorelacja z Otwartych Mistrzostw Sulęcina o Puchar Starosty Sulęcińskiego /bez komentarzy/

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie

PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.