Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów

19-02-2013

XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów

W sobotę 16 lutego w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie odbył się XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów, który pięć lat temu przyjął nazwę Halowego Turniejem Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Starosty Sulęcińskiego. Do turnieju przystąpiły drużyny ze Słubic, Kowalowa, Ośna, Lubniewic, Lemierzyc, Trzemeszna, Długoszyna i Sulęcina.

W imieniu Starosty Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta, turniej otworzyła Posłanka na Sejm   Bożena Sławiak, która życzyła zawodnikom wspaniałej rywalizacji podczas turnieju.  Po ponad czterogodzinnych zmaganiach halowy turniej piłki nożnej oraz Puchar Starosty Sulęcińskiego wygrała drużyna Oldboyów z Ośna Lubuskiego. Kolejne miejsca zajęły drużyny z Kowalowa, Lubniewic, Słubic, Sulęcina, Długoszyna, Trzemeszna i Lemierzyc. Turniejowym Królem Strzelców został Artur Biały ze Słubic, a za najlepszego bramkarza uznano Adama Pilsaka z drużyny Oldboyów z Ośna Lubuskiego. Nad całością turniejowych rozgrywek czuwali weterani sulęcińskiej piłki nożnej Leszek Łuczyński, Roman Sobczyk i Wiesław Tomaszewski.

- Wieloletnia tradycja tych spotkań świadczy, że takie turnieje są nadal potrzebne. Miło jest popatrzeć, jak zaproszone zespoły nadal są zgrane, a w czasie rozgrywek Oldboye wciąż czują przypływ energii. Młodzi piłkarze mogą brać przykład ze starszych kolegów, że na boisku nie liczy się siła, ale fair play i czysta rywalizacja. Wierzę, że to sobotnie popołudnie spędziliście w koleżeńskiej atmosferze i na dobrej zabawie z piłką nożną, która jest dla Was życiową pasją. Do dzisiejszego turnieju przystąpiły drużyny z dwóch sąsiadujących ze sobą powiatów. Słubickiego i sulęcińskiego. Dwa pierwsze puchary zdobyły drużyny z Powiatu Słubickiego. Pierwsze miejsce drużyna z Ośna Lubuskiego, a drugie drużyna z Kowalowa. Trzecie miejsce zdobyła drużyna z Lubniewic z naszego powiatu. Jednak na tym polega sportowa rywalizacja. Mam nadzieję, że za rok podczas jubileuszowego XV Halowego Turnieju Piłki Nożnej o puchar Starosty Sulęcińskiego, Oldboye znów staną w szranki rywalizacji prezentując swoje piłkarskie umiejętności. Dzisiejszy XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej uważam za zamkniętyzakończył swoją wypowiedź Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.          
 
 

Galeria

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie
 
PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU 

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka