Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Zebranie sprawozdawcze OSP Jarnatów

18-02-2013

Zebranie sprawozdawcze OSP Jarnatów

W piątkowy wieczór 15 lutego br. w Wiejskim Domu Kultury w Jarnatowie /gm. Lubniewice/ odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2012 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Zebraniu przewodniczył Naczelnik OSP Jarnatów druh Wiesław Komar oraz Prezes OSP Zbigniew Kamieniczny.

Podczas zebrania uczestniczący w nim strażacy zrzeszeni w jednostce OSP przyjęli protokół komisji rewizyjnej, wysłuchali sprawozdania z działalności jednostki za rok ubiegły i udzielili absolutorium obecnemu zarządowi. Zatwierdzili również plan pracy i zadań na rok 2013. W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście: Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Dariusz Ejchart,   Komendant Gminny Krystian Kosela, Burmistrz Lubniewic Tomasz Jaskuła oraz Janina Wilczyńska inspektor Urzędu Miejskiego w Lubniewicach.  

- Staram się, aby na zaproszenia odpowiadać swoją obecnością. Nie zawsze jest to możliwe z powodu wielu innych zajęć. Kilka dni temu odwiedziłem jednostkę   w Trzemesznie Lubuskim, dzisiaj jestem u Was w Jarnatowie. Jestem Waszym przedstawicielem w Zarządzie Wojewódzkim Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej i zawsze możecie liczyć na moje wsparcie. Pełniąc jednocześnie stanowisko starosty sulęcińskiego, możecie się do mnie zwracać nie tylko w sprawach związanych z Waszą ochotniczą strażą pożarną, ale również w sprawach osobistych. W ramach moich kompetencji będę starał się zawsze pomóc nie tylko radą, ale pomocą w rozwiązywaniu Waszych problemów. Gratuluję zarządowi za otrzymanie absolutorium. A wszystkich druhom, aby w swojej społecznej działalności jak najmniej   musieli korzystać z posiadanego samochodu strażackiego i uczestniczenia w różnych zdarzeniach ratowniczo – gaśniczych – zakończył swoje wystąpienie Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Dariusz Ejchart.
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka