Powiat realizuje przebudowę dróg

09-10-2014

Powiat realizuje przebudowę dróg

Powiat Sulęciński realizuje Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych. Na odcinku drogi powiatowej nr 1283 F II Marianki - Malta - Dzierżązna o długości 1950 metrów wzmocniono nawierzchnię za kwotę 579  348,45 złotych.

Wkład dofinansowania z NPPDL wynosi 289  674,22zł, powiatu sulęcińskiego 189  674,23zł  oraz gminy Krzeszyce 100  000zł. Zadanie składa się z dwóch części. Pierwsze od drogi wojewódzkiej nr 131 do miejscowości Marianki o długości 950 metrów oraz z drugiej do miejscowości Dzierżązna i Malta o długości jednego kilometra.

W galerii zdjęcia z inwestycji /z komentarzem/