Powiatowe Biegi Przełajowe

07-10-2014

Powiatowe Biegi Przełajowe

W dniu dzisiejszym na stadionie miejskim w Sulęcinie odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe, w których wzięły udział dzieci i młodzież szkół, podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z miejscowości Słońsk, Krzeszyce, Kołczyn, Trzemeszno, Lubniewice, Wędrzyn, Torzym, Gorzów Wlkp., Sulęcin oraz z placówek specjalnych z Gorzowa Wlkp., Strzelec Krajeńskich i Sulęcina.

Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie. Najlepsi z najlepszych otrzymali puchary, medale i nagrody rzeczowe. W imprezie uczestniczyła Danuta Malinowska Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, Eugeniusz Sembratowicz Prezes Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Postomia" Sulęcin-Kołczyn, Maciej Tonder Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sulęcinie, Jarosław Ugrynowicz Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie oraz Burmistrz Sulęcina Michał Deptuch. Honorowych gościem zawodów był Mistrz Olimpijski Tomasz Blatkiewicz z Lubniewic. Poniżej podajemy trzy pierwsze miejsca w grupach dziewcząt i chłopców i w kwalifikacji drużynowej.

Przedszkolaki

Zięterski Bartosz Przedszkole nr 2 w Sulęcinie,

Tracz Michał Przedszkole nr 2 w Sulęcinie,

Markowski Kacper Przedszkole w Kołczynie.

Podburaczyńska Oliwia Przedszkole nr 2 w Sulęcinie,

Banak Hanna Przedszkole nr 2 w Sulęcinie,

Górczak Roksana Przedszkole w Kołczynie.

Klasy IV Szkoły Podstawowe

Góra Magdalena SP Sulęcin,

Burdzy Amelia SP Sulęcin,

Koryzna Klaudia Zespół Edukacyjny w Kołczynie.

Janicki Kacper Zespół Edukacyjny w Kołczynie,

Żarkowski Paweł SP Trzemeszno,

Burkiewicz Jakub SP Słońsk.

Klasy V-VI Szkoły Podstawowe

Kłos Paulina I Liceum Ogólnokształcące w Sulęcinie

Stelmach Hubert I Liceum Ogólnokształcące w   Sulęcinie,

Krzywina Szymon Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie,

Wróbel  Mateusz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzów Wlkp.

PTSS Sprawni Razem

Dziewczęta młodsze:

Kłosińska Estera i Łysakowska Marta Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie,

Kopeć Ewa Gorzów Wlkp.

Dziewczęta starsze:

Pieczychlebek Sandra Gorzów Wlkp.

Basiak Oliwia Gorzów Wlkp.

Chłopcy młodsi:

Kubiak Patryk, Wróblewski Mariusz i Bystry Damian Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie

Chłopcy starsi:

Pietrucha Mariusz Gorzów Wlkp.

Koszela Michał Sulęcin

Kubiak Mateusz Sulęcin

Klasyfikacja drużynowa PTSS:

I - SOSW Sulęcin, II - Gorzów Wlkp. III - Strzelce Krajeński.

W galerii fotorelacja z powiatowych biegów przełajowych /bez komentarza/