Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

60-lecie MKS Stal Sulęcin

04-10-2014

60-lecie MKS Stal Sulęcin

W dniu dzisiejszym podczas obchodów 60-lecia Miejskiego Klubu Sportowego Stal w Sulęcinie oddano do użytku wyremontowaną nawierzchnię boiska do piłki nożnej. Podczas uroczystości wręczono wieloletnim działaczom i piłkarzom złote i srebrne odznaki honorowe oraz wyróżnienia zasłużonego dla piłkarstwa gorzowskiego przyznane przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Wręczono również statuetki firmom i osobom prywatnym w podziękowaniu za wieloletnie wsparcie Klubu Sportowego Stal Sulęcin. Po uroczystości na nowej płycie boiska został rozegrany mecz czwartej ligi pomiędzy KSF Zielona Góra i MKS Stal Sulęcin, a tuż po nim mecz Lubuskiej Ligi Juniorów pomiędzy Formacją Port 2000 Mostki i MKS Stal Sulęcin. W obchodach uczestniczył między innymi Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart oraz zaproszeni goście, działacze sportowi i kibice klubu Stal.

 

W galerii zdjęcia z uroczystości 60-lecia MKS Stal Sulęcin /bez komentarzy/

Galeria

OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka