60-lecie MKS Stal Sulęcin

04-10-2014

60-lecie MKS Stal Sulęcin

W dniu dzisiejszym podczas obchodów 60-lecia Miejskiego Klubu Sportowego Stal w Sulęcinie oddano do użytku wyremontowaną nawierzchnię boiska do piłki nożnej. Podczas uroczystości wręczono wieloletnim działaczom i piłkarzom złote i srebrne odznaki honorowe oraz wyróżnienia zasłużonego dla piłkarstwa gorzowskiego przyznane przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Wręczono również statuetki firmom i osobom prywatnym w podziękowaniu za wieloletnie wsparcie Klubu Sportowego Stal Sulęcin. Po uroczystości na nowej płycie boiska został rozegrany mecz czwartej ligi pomiędzy KSF Zielona Góra i MKS Stal Sulęcin, a tuż po nim mecz Lubuskiej Ligi Juniorów pomiędzy Formacją Port 2000 Mostki i MKS Stal Sulęcin. W obchodach uczestniczył między innymi Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart oraz zaproszeni goście, działacze sportowi i kibice klubu Stal.

W galerii zdjęcia z uroczystości 60-lecia MKS Stal Sulęcin /bez komentarzy/