Szkoła ma nową Miss

01-10-2014

Szkoła ma nową Miss

Tradycyjnie już  w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie z okazji Dnia Chłopca odbyła się III Edycja Wyborów  Miss Szkoły. Urodą i inteligencją zachwycały na prawdziwym wybiegu reprezentantki poszczególnych klas: Oliwia Matuszewska, Kornelia Muchowska, Marlena Matelska, Malwina Uziębło, Natalia Zarychta, Wiktoria Bieszcz i Sandra Hryp.

Rywalizacja o tytuł Miss Szkoły oraz  Miss Publiczności przebiegała w atmosferze dobrej zabawy zarówno dla kandydatek, jak i publiczności. Dziewczyny  świetnie sobie  poradziły z trudnymi zadaniami. Oprócz zaprezentowania się przed publicznością w kreacjach: do szkoły schludnie ale z klasą, strój bankietowy - skromnie ale elegancko, niezwykła noc sylwestrowa- musiały wykazać się inteligencją podczas konkursu wiedzy i piękną dykcją w czytaniu łamańców językowych. Jury w składzie: pan Jacek Czarnecki, pan Radek Wójtowicz, uczeń Kamil Urbaniak, oraz zeszłoroczna Miss Szkoły Klaudia Olszewska doceniło urodę wszystkich kandydatek, ale tytuł najpiękniejszej    przyznało Wiktorii Bieszcz uczennicy klasy II „wojskowej Liceum Ogólnokształcącego. Miss Publiczności została Malwina Uziębło uczennica klasy I Technikum Hotelarskiego.  Dyrektor  Szkoły pani Grażyna Sobieraj udekorowała nową Miss i wręczyła jej puchar przechodni, gratulując jej urody a także  inteligencji i poczucia humoru. Piękno jest w nas. I tam należy go szukać. A konkurs Miss  szkoły to chwila rozrywki i dobrej zabawy.

Karolina Kozinoga

W galerii fotorelacja z wyboru Miss Szkoły /bez komentarzy/

Foto: archiwum ZSLiZ Sulęcin

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie

PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.