Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Szkoła ma nową Miss

01-10-2014

Szkoła ma nową Miss

Tradycyjnie już  w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie z okazji Dnia Chłopca odbyła się III Edycja Wyborów  Miss Szkoły. Urodą i inteligencją zachwycały na prawdziwym wybiegu reprezentantki poszczególnych klas: Oliwia Matuszewska, Kornelia Muchowska, Marlena Matelska, Malwina Uziębło, Natalia Zarychta, Wiktoria Bieszcz i Sandra Hryp.

Rywalizacja o tytuł Miss Szkoły oraz  Miss Publiczności przebiegała w atmosferze dobrej zabawy zarówno dla kandydatek, jak i publiczności. Dziewczyny  świetnie sobie  poradziły z trudnymi zadaniami. Oprócz zaprezentowania się przed publicznością w kreacjach: do szkoły schludnie ale z klasą, strój bankietowy - skromnie ale elegancko, niezwykła noc sylwestrowa- musiały wykazać się inteligencją podczas konkursu wiedzy i piękną dykcją w czytaniu łamańców językowych. Jury w składzie: pan Jacek Czarnecki, pan Radek Wójtowicz, uczeń Kamil Urbaniak, oraz zeszłoroczna Miss Szkoły Klaudia Olszewska doceniło urodę wszystkich kandydatek, ale tytuł najpiękniejszej    przyznało Wiktorii Bieszcz uczennicy klasy II „wojskowej Liceum Ogólnokształcącego. Miss Publiczności została Malwina Uziębło uczennica klasy I Technikum Hotelarskiego.  Dyrektor  Szkoły pani Grażyna Sobieraj udekorowała nową Miss i wręczyła jej puchar przechodni, gratulując jej urody a także  inteligencji i poczucia humoru. Piękno jest w nas. I tam należy go szukać. A konkurs Miss  szkoły to chwila rozrywki i dobrej zabawy.

Karolina Kozinoga

 

W galerii fotorelacja z wyboru Miss Szkoły /bez komentarzy/

Foto: archiwum ZSLiZ Sulęcin

Galeria

OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka