Powiat Sul璚i雟ki informuje, 瞠 w Zespole Szkó Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sul璚inie rozpocz皻o realizacj projektu pod nazw „Modernizacja kszta販enia zawodowego w Powiecie Sul璚i雟kim"

Najnowsze aktualno軼i

Aktualno軼i

Ko這 PZW Nr 1 w Sul璚inie zdoby這 puchar

07-09-2014

Ko這 PZW Nr 1 w Sul璚inie zdoby這 puchar

W dniu dzisiejszym na kanale szerokim w Przyborowie w gminie S這雟k, odby造 si zawody w璠karskie o Puchar Starosty Sul璚i雟kiego w ramach trwaj帷ych w roku bie膨cym obchodów 15-lecia Powiatu Sul璚i雟kiego. W zawodach wzi瘭i udzia w璠karze z Powiatu Sul璚i雟kiego zrzeszeni w Polskim Zwi您ku W璠karskim.

Do zawodów ka盥e ko這 wystawi這 po pi璚iu zawodników z Ko豉 PZW nr 1 i nr 2 w Lubniewicach, z Ko豉 PZW „Lin" w Sul璚inie, Ko豉 PZW nr 1 w S這雟ku, z Ko豉 PZW nr 1 w Sul璚inie, z Ko豉 PZW w Krzeszycach, z Ko豉 PZW „Amur" w Torzymiu, z Ko豉 PZW w W璠rzynie, z Ko這 PZW w Boczowie oraz z Ko這 PZW nr 2 w S這雟ku. Po ca這dziennych zmaganiach z ryb I miejsce i Puchar Starosty Sul璚i雟kiego zdoby這 ko這 PZW nr 1 w Sul璚inie. Najwi瘯sz ryb /lina/ z這wi Marek Krupa z Ko豉 nr 1 PZW ze S這雟ka. Nagrody, puchary i dyplomy wr璚zy Starosta Sul璚i雟ki Dariusz Ejchart oraz Eugeniusz Sembratowicz Cz這nek Zarz康u Lokalnej Grupy Rybackiej „Wodny 安iat" w Sul璚inie.

W galerii zdj璚ia z zawodów /bez komentarzy/

OGΜSZENIA

Bezp豉tne porady dla Os鏏 niepe軟osprawnych

Gorzowski Oddzia Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepe軟osprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bie膨cym roku realizacj projektu pod nazw „Mi璠zyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepe軟osprawno軼iami" - „CIWON 2019", wspó貨inansowanego ze 鈔odków Pa雟twowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepe軟osprawnych.

Nab鏎 wniosk闚 na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Mi璠zy Odr a Bobrem" prowadz nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZ﹗EK" w województwie lubuskim.  Wnioski nale篡 sk豉da wy陰cznie poczt elektroniczn na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Wi璚ej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w za陰czniku.

SPRAWY SPOΒCZNE

Nocna i 鈍i徠eczna opieka zdrowotna

Informujemy, 瞠 z dniem 1 pa寮ziernika 2017 r. 鈍iadczenia w zakresie nocnej i 鈍i徠ecznej opieki zdrowotnej b璠 udzielane przez podmioty zawarte w za陰czonej tabeli.

Wydzia Budownictwa i Ochrony 字odowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obs逝ga klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony 字odowiska b璠zie odbywa si wg poni窺zego harmonogramu:

Poniedzia貫k 8.00-17.00
字oda -------------
Pi徠ek 7.30-14.30

W sprawach skarg i wniosków przyjmuj interesantów:

STAROSTA SUL犴I垶KI
w poniedzia趾i od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I pi皻ro, pokój nr 210)

Przeczytaj za陰cznik z instrukcj internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

Zach璚amy Pa雟twa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta