Wręczono puchary XIV finału

06-02-2013

Wręczono puchary XIV finału

XIV Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sulęcińskiego odbył się w dniach 19 i 20 stycznia br. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie. W rozgrywkach wzięło udział piętnaście drużyn skupionych w klubach sportowych na terenie powiatu:

„Lubniewiczanka” Lubniewice, „Orkan” Długoszyn, „Stal” Sulęcin seniorzy, „Warta” Kołczyn, „Tęcza” Żubrów, „Toroma” Torzym, „Juwenia” Boczów, „Pogoń” Krzeszyce,„Iskra” Głuchowo, „Leśnik” Lemierzyce, KS Glisno, „Znicz” Trzemeszno, „Stal” Sulęcin juniorzy, „Warta” Słońsk i „Kosmos 78” Rudnica. Podczas niedzielnego finału zwyciężyła drużyna seniorów MKS „Stal” Sulęcin. Kolejne miejsca zajęły drużyny: II - KS „Warta” Słońsk, III - KS „Lubniewiczanka” Lubniewice, IV - KS „Juwenia” Boczów, V - KS „Kosmos 78” Rudnica oraz VI - KS „Pogoń” Krzeszyce. Przedstawiciele klubów oraz organizatorzy za najlepszego zawodnika turnieju uznali Sebastiana Górskiego z KS „Lubniewiczanka” Lubniewice, a za najlepszego bramkarza Kamila Grabowskiego z KS „Juwenia” Boczów. Miano najlepszego strzelca z wynikiem dziewięciu turniejowych goli zdobył Chrystian Weres z KS „Warta” Słońsk. Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Arkadiusz Jarosz z KS „Pogoń” Krzeszyce. Rozgrywki sędziowali: Marek Dziobko, Kamil Michaluk i Zenon Kurasik. Współorganizatorami turnieju z ramienia KS „Znicz” Trzemeszno byli Jerzy Koza i Michał Kmak. - Po raz kolejny drużyny klubów sportowych z powiatu sulęcińskiego udowodniły, że można ze sobą rywalizować w mniejszej formie, ale z udziałem wszystkich zawodników. Cieszę się, że wszyscy, którzy zadeklarowali swój udział w turnieju stawili się w komplecie. To piękny sportowy gest w stronę organizatorów i współzawodników turnieju. Dziękuję wszystkim trenerom za przygotowanie swoich drużyn, a zawodnikom za chwile sportowych wrażeń i rywalizacji. XIV Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej uważam za zamknięty – tymi słowami zakończył rozgrywki turniejowe Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.