Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

XII Targi Edukacyjne Absolwent 2014

11-03-2014

XII Targi Edukacyjne Absolwent 2014

W dniach 4-5 marca 2014 r. uczniowie klas programowo najwyższych Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie  uczestniczyli  w Targach Edukacyjnych w Gorzowie Wlkp.

Była to wspaniała okazja, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju  na różnych uczelniach, a także w ośrodkach, szkołach, instytutach prezentujących się na targach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, porozmawiać z pracownikami, studentami, słuchaczami o wymarzonym zawodzie, kierunku, możliwościach, które oferuje dana placówka. Dla zwiedzających przygotowano wiele ciekawych pokazów: umiejętności zawodowych, sportowych,  pomocy przedmedycznej, mody, masażu, makijażu, interaktywnych doświadczeń, występów muzycznych itp. Targi były także okazją do zaprezentowania oferty kształcenia w naszej szkole.   Stoisko Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej było chętnie odwiedzane przez zwiedzających targi gimnazjalistów. Nauczyciel- doradca zawodowy Krzysztof Jacniacki oraz uczniowie zachęcali do kontynuowania nauki w naszej szkole, przedstawiając szczegóły  oferty edukacyjnej.  Dużo pytań ze strony gimnazjalistów dotyczyło kierunków technicznych realizowanych na nowych warsztatach szkolnych. Nie zabrakło wszak entuzjastów kierunków mundurowych, które od lat cieszą się dużym powodzeniem wśród wybierających szkołę gimnazjalistów. Wierzymy, że udział w targach pomoże wielu absolwentom, zarówno tym młodszym, jak i tym starszym dokonać właściwego wyboru i zdobyć wykształcenie i zawód, o którym marzą.

Karina Rogowska
Krzysztof Jacniacki

 

Poniżej w galerii zdjęcia z targów edukacyjnych w Gorzowie Wlkp. /bez komentarzy/

                   

 

Galeria

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie
 
PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU 

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka