Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Biegali razem nad jeziorem - część II

09-10-2013

Biegali razem nad jeziorem -  część II

W drugiej części Mistrzostw Województwa Lubuskiego w biegach przełajowych Sprawni Razem - Sulęcin 2013 przyznano medale, nagrody i puchary. W punktacji drużynowej mistrzostw I miejsce zajął SOSW z Sulęcina przed Gorzowem Wielkopolskim, Żaganiem i Strzelcami Krajeńskimi.

W kategorii mężczyźni I miejsce zajął Mariusz Pietrucha z Gorzowa Wlkp., II - Michał Koszela z Sulęcina i III - Matusz Nowak ze Strzelec Krajeńskich. W kategorii chłopcy I miejsce zajął Mateusz Kubiak z Sulęcina, II - Patryk Kubiak z Sulęcina i III - Sebastian Tomczyk z Żagania. W kategorii kobiety I miejsce zajęła Sandra Pieczychlebek z Gorzowa Wlkp., II - Paulina Ostrowska z Sulęcina i III - Kamila Kłosińska z Sulęcina. W kategorii dziewczęta I miejsce zajęła Kinga Rosias z Sulęcina, II - Agnieszka Wójtowicz z Żagania i III - Estera Kłosińska z Sulęcina.

W mistrzostwach powiatowych w biegach przełajowych w kategorii przedszkola trzy pierwsze miejsca zajęły dziewczynki: I - Oliwia Dziedzic i II - Julia Olszowiak z Sulęcina oraz III - Zuzanna Kluszczyk, a wśród chłopców: I - Jakub Chudziński z Sulęcina, II - Oskar Czarnogrodzki z Kołczyna i III - Franek Seweryn z Sulęcina

W kategorii szkół podstawowych klasa III-IV wśród dziewcząt I miejsce zajęła Ewa Bogdanowicz z Torzymia, II - Paulina Kaszuba z Wędrzyna i III - Klaudia Koryzna z Kołczyna, a wśród chłopców I miejsce zajął Kewin Filipiak ze Słońska, II - Miłosz Frel z Wędrzyna i III - Piotr Lorenz z Sulęcina.

W kategorii szkół podstawowych klasa V-VI wśród dziewcząt I miejsce zajęła Gabriela Góra z Sulęcina, II - Wanessa Górna z Lubniewic i III - Nikola Sobczak z Sulęcina, a w wśród chłopców I miejsce zajął Kacper Filipowicz z Gątkowa Wielkiego, II - Piotr Wasilewski ze Słońska i III - Kacper Mironowicz z Lubniewic.

W kategorii gimnazja wśród dziewcząt I miejsce zajęła Zuzanna Urbaniak z Lubniewic, II - Klaudia Król z Lubniewic i III - Hanna Grygorcewicz z Sulęcina, a wśród chłopców I miejsce zajął Mateusz Wróbel z Sulęcina, II - Krystian Łapa z Torzymia i III - Wojciech Kosjaniuk ze Słońska.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wśród dziewcząt I miejsce zajęła Paulina Kłos z I LO Sulęcin, II - Marta Lodzińska z I LO Sulęcin i III - Marlena Szychta z ZSLiZ w Sulęcinie, a wśród chłopców I miejsce zajął Daniel Gap z Sulęcina, II -  Szymon Krzywina z Sulęcina i III - Maciej Stępiński z I LO Sulęcin.

 

Poniżej fotorelacja z przyznania medali, nagród i pucharów /bez komentarza/

Galeria

OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka