Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Wystrzelali puchar starosty

21-09-2013

Wystrzelali puchar starosty

Wręczeniem pucharów, dyplomów i nagród zakończyły się Zawody Myśliwskie o Puchar Starosty Sulęcińskiego w ramach Polsko - Niemieckiego Spotkania z Historią Łowiectwa na Pograniczu Polsko - Niemieckim.

Uhonorowanie najlepszych myśliwych i kół łowieckich poprzedziła prelekcja Jerzego Pawliszaka Nadleśniczego Nadleśnictwa Międzyrzecz na temat gospodarki leśnej oraz roli myśliwych i kół łowieckich na obszarach lasów państwowych, a w szczególności na polsko - niemieckich terenach przygranicznych. Tradycje myśliwskie i łowieckie sięgają kilku wieków i stanowią nierozłączny element gospodarki leśnej. Na tej tradycji zrodziło się wiele unikatowych nazw, symboli i powiedzeń. Myśliwi w swoich kołach łowieckich działają zgodnie z przepisami i zarządzeniami ustalonymi na podstawie rozporządzeń i ustaw prawnych. W tych działaniach nic nie dzieje się z przypadku, ale jest racjonalnie przemyślane, zagospodarowane i realizowane. Zawody myśliwskie, to przede wszystkim zaprezentowanie swoich umiejętności strzeleckich, refleksu i koncentracji. W tym roku w zawodach o Puchar Starosty Sulęcińskiego I miejsce zajęła drużyna z Koła Łowieckiego „Cyranka" z Krzeszyc przed KŁ „Łyska" ze Słońska i KŁ „Jeleń" z Sulęcina. Puchary i dyplomy wręczył Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, Wicestarosta Tadeusz Dąbroś oraz Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej w Gorzowie Wlkp. Wiesław Borowczyk.

Poniżej zdjęcia z wręczenia pucharów, dyplomów i nagród /bez komentarzy/

logo_vladrinplbbunia_789

 

 

Galeria

OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka