Nabór do służby W Nadodrzańskim Oddziale Straży...

20-08-2020

Nabór do służby W Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej W związku z rozpoczętym naborem do służby w Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej zwracam się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie powyższej informacji na stronie internetowej powiatu oraz w urzędzie.  Ponadto pragnę nadmienić, iż złożenie podania o przyjęcie do służby wraz z wypełnionym  kwestionariuszem osobowym można złożyć w Placówce Straży Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim. Szeroki zakres informacji dotyczący naboru do służby w Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej umieszczony jest na stronie internetowej pod adresem: www.nadodrzanski.strazgraniczna.pl.
Osobą do kontaktu w przedmiotowej sprawie w Placówce Straży Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim jest chor. szt. SG Joanna WIESE dostępna  pod
nr telefonu 95 7211350, e-mail: Joanna.Wiese@strazgraniczna.pl oraz chor.szt. SG Mariusz SZCZAMBURA dostępny  pod nr telefonu 95 7211353,
e-mail: Mariusz.Szczambura@strazgraniczna.pl.

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie

PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.