Przebudowa ulicy Lipowej w Słońsku

25-06-2020

Przebudowa ulicy Lipowej w Słońsku

25 czerwca 2020 r. Starosta Sulęciński Tomasz Jaskuła oraz przedstawiciele Konsorcjum: Zakład Wyrobów i Prefabrykatów Betonowych Dionizy Woiński oraz Zakład Wyrobów i  Prefabrykatów Betonowych Wojciech Woiński z  Krzeszyc uroczyście podpisali umowę na realizację robót budowlanych w ramach zadania pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 1290F ul. Lipowa w Słońsku.

Całkowita wartość zadania to 1.736.796,08 zł, z czego 868.398,04 zł zostanie sfinansowane ze środków pochodzących z dofinansowania pozyskanego przez Powiat Sulęciński z  Funduszu Dróg Samorządowych, 700.000,00 zł pochodzić będzie z dotacji przekazanej przez Gminę Słońsk, a 200.000,96 zł ze środków własnych Powiatu Sulęcińskiego. Realizacja zadania pozwoli na podniesienie poziomu i jakości życia mieszkańców miejscowości Słońsk oraz miejscowości sołeckich leżących na terenie Gminy Słońsk. Dzięki realizacji inwestycji nastąpi zwiększenie dostępności transportowej regionu. Tym samym realizacja zadania wpłynie na zwiększenie spójności społecznej, gospodarczej i przyczyni się do lepszego wykorzystania potencjału rozwojowego Gminy Słońsk i Powiatu Sulęcińskiego.

Zakończenie realizacji inwestycji przewidziane jest na połowę przyszłego roku.

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie

PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.