Bardzo Tłusty Czwartek

06-02-2020

Bardzo Tłusty Czwartek

Bardzo Tłusty Czwartek w SOK, Klub u Bulka, 20.02.2020r. (czwartek), godz. 17:00.
Wstęp bezpłatny! W programie: konkurs na najsmaczniejszy wypiek, słodka kawiarenka, występ trio JuKaMa.

Drodzy Mieszkańcy Sulęcina, amatorzy słodkich wypieków i nie tylko!

Tradycyjnie, jak co roku, zapraszamy serdecznie na Bardzo Tłusty Czwartek - cykliczną, kultową już imprezę, organizowaną przez Sulęciński Ośrodek Kultury.

Już czwarty raz z rzędu spotykamy się w Klubie u Bulka, by wspólnie świętować to słodkie święto. W programie wydarzenia słodka kawiarenka oraz występ trio JuKaMa (Karolina Alicja Filipek, Marta Rojewska i Justyna Rosolska).

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie konkurs na najsmaczniejszy wypiek. Będzie można publicznie pochwalić się domowej roboty pączkami, a profesjonalne jury oceni kulinarne zmagania Sulęcinian.

Zapraszamy w czwartek, 20 lutego o godzinie 17:00!

Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie na najsmaczniejszy wypiek, pobierzcie najpierw potrzebne kwestionariusze: zgody na wykorzystanie wizerunku, regulamin oraz kwestionariusze osobowe. Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się na stronie internetowej: www.soksulecin.pl

Informacje pod numerem telefonu: 95 755 24 77

Źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.