Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach zaprasza

05-02-2020

Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach zaprasza

Gminny Ośrodek Kultury "Pod Morwą" w Lubniewicach zaprasza do udziału w kolejnych wydarzeniach kulturalnych.

12 lutego 2020 r. godz. 19.00  w sali widowiskowej odbędzie się spektakl walentynkowy "Gdybym nie miał miłości, byłbym niczym" w wykonaniu najstarszej grupy teatralnej GOK. Usłyszą Państwo znane utwory literackie i muzyczne.

Wystąpią:

Danuta Blatkiewicz
Aleksandra Górecka
Dorota Janus
Teresa Jakubiec
Magdalena Tadysz
Jolanta Wąsowicz
Henryk Kargul
Zygmunt Tomaszewski

Realizacja Aleksandra Gòrecka
Oprawa muzyczna Arleta Gredka i Joanną Rutkowska

Wstęp wolny - bilet cegiełka :)
Obowiązuje rezerwacja miejsc: biuro GOK, tel. 957557639
Możliwość zakupu kawy, herbaty, ciasta na pół godziny przed spektaklem.

7 marca 2020 r. godz. 19.00  zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet  "Świat kobiety" w wykonaniu  Marcina Roszkowskiego (Maestro Chives), który przygodę ze skrzypcami rozpoczął w 6 roku życia. Od tamtej pory zdobył wiele nagród i wyróżnień na konkursach skrzypcowych w Polsce i Europie.
Od najmłodszych lat eksperymentuje z muzyką elektroniczną, czego efektem jest połączenie dźwięku skrzypiec z brzmieniem klubowym - live act. Jego opracowanie "Tsunami" zyskało uznanie i wsparcie producentów DVBBS i Borgeous`a. Wielokrotny laureat Vube Video Contest, gdzie dzięki własnym coverom w bardzo krótkim czasie osiągnął dziesiątki milionów odsłon. Znany jest z licznych występów w najlepszych klubach w USA, Niemczech, Chorwacji, Egipcie.

Charyzma, talent i ciężka praca zaowocowała Marcinowi kooperacją z wieloma polskimi producentami oraz zagranicznymi artystami. Do historii przeszło już show, jakie zrobił do spółki z Christianem Burns oraz Jonathanem Mendelsohnem podczas pierwszej edycji Freeland Festival w Łodzi.

Cena biletu: 30 zł przedsprzedaż/40 zł w dniu koncertu

Rezerwacja biletów: biuro GOK, tel. 957557639, e-mail: gokpodmorwa.lubniewice@gmail.com
Sprzedaż biletów: biuro GOK, przelew na konto nr: 02 8369 0008 0051 6875 2000 0010
Możliwość zakupu kawy, herbaty, ciasta na pół godziny przed koncertem.

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą" w Lubniewicach

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie

PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.