28. Finał WOŚP

13-01-2020

28. Finał WOŚP
Za nami kolejna odsłona kultowego już wydarzenia - J&J Day! Grać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sztabie Sulęcińskiego Ośrodka Kultury zaczęliśmy już w sobotę, 11 stycznia. Na bramce na klubowiczów czekała puszka WOŚP - za każdorazowe wejście na koncert minimum 20 zł trafiało na konto WieLkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

J&J Day rozbrzmiewa od lat w klimatycznej piwnicy naszego Klubu. Do tej pory podczas wydarzenia mieliśmy okazję usłyszeć, zawsze 100% na żywo: Jafia, Junior Stress + Sun El Band, Kufajka Rencisty, Strojnowy, Golden Life, ZijenSu/LaMachette, Bezjahzgh, Zmaza, Kobranocka, Dobre Piwo, Katarzyna Maliszewska, Jaw Raw, Gruff i inni.

Poza gadżetami od WOŚP, plakatem od firmy Maszoński Logistic z autografem Bartosza Zmarzlika #95, voucherem na współprowadzenie audycji w Radio SOK, voucherem na piwko z Łydką Grubasa i Wiewiórką na Drzewie, biletem wstępu na Rock&Beer Fest 2020 licytowaliśmy szereg innych gadżetów, biletów wstępu na wydarzenia muzyczne i voucherów! Była moc!

W tym roku gościliśmy zespół Roots Cafe oraz Kufajkę Rencisty. Poza koncertami odbyły się ekscytujące muzyczne licytacje. Dziękujemy wszystkim za Waszą energię - to był niezapomniany wieczór!

Źródło: SOK

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.