Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

10-01-2020

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - finał
Sztab Sulęcin - Sulęciński Ośrodek Kultury 12.01.2020 r.
Dzień wcześniej gramy w Klubie u Bulka - 11.01 - J&J Day Festiwal!

Podczas 28. Finału WOŚP gramy dla DZIECIĘCEJ MEDYCYNY ZABIEGOWEJ!

Jak każdego roku Sulęcin przyłącza się do tej wspaniałej inicjatywy. Sztab przy Sulęcińskim Ośrodku Kultury organizuje szereg atrakcji z myślą o Was! Finał orkiestrowego grania odbędzie się w Sali Widowiskowej SOK, natomiast już od rana w naszym mieście będzie głośno! Na ulicach Sulęcina, sołectw Gminy Sulęcin, a także w Lubniewicach, Jarnatowie, Grabowie kwestować będzie aż 65 wolontariuszy.

11.01.2020 r. SOBOTA
Nasze orkiestrowe atrakcje rozpoczną się już w sobotę - zapraszamy na J&J Day Festiwal - zagrają: ROOTS CAFE oraz Kufajka Rencisty. Zaplanowaliśmy również ekscytujące, muzyczne licytacje!
Wstęp: puszka WOŚP

12.01.2020 r. NIEDZIELA
od godz. 9:00 - kwesta na ulicach Sulęcina, w sołectwach Gminy Sulęcin oraz w Lubniewicach
godz. 10:30 - Otwarty turniej badmintona z Badminton4All - hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków

Plac Czarnieckiego:
godz. 11:00-15:00 - wioska harcerska (ZHP Hufiec Sulęcin) oraz Koło PZW Sulęcin nr 2 Lin
godz. 11:00-13:00 - koncert solistów Studia Piosenki SOK
od godz. 11:00 - ekspozycja retro samochodów + możliwość przejażdżki!

Jezioro Ostrowskie:
godz. 13:00 - morsowanie

Hala LO (ul. Emilii Plater 1)
godz. 13:00 - turniej: STS Olimpia Sulęcin + MKS Stal Sulęcin

Plac przed SOK:
godz. 14:00 - bieg / Nordic Walking - „Policz się z cukrzycą" (trasa liczy około 4,5 km i obejmuje ulice: Moniuszki, ul. Żwirki i Wigury, Aleje Ostrowskie, ul. Fabryczna, ul. Moniuszki)
Nie liczy się czas przebiegnięcia, a cel! Spośród wszystkich osób biorących udział w tej sportowej aktywności wylosujemy trzech szczęśliwców, do których powędruje koszulka, komin oraz pamiątkowy medal.
Wpisowe - puszka WOŚP ♥ Dochód z biegu zasili konto fundacji, podczas 28. Finału gramy dla dziecięcej medycyny zawodowej.

SOK:
godz. 15:00 - startujemy - moc atrakcji w siedzibie sztabu (Sulęciński Ośrodek Kultury)
godz. 16:00 - rozpoczęcie koncertu finałowego - emocjonujące licytacje, koncert lokalnych artystów.

Bądźcie razem z nami! SIEMA!

Żródło: SOK

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie

PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.