Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

W podziękowaniu za codzienny trud

22-10-2019

W podziękowaniu za codzienny trud
Dnia 11.10.2019r. w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie świętowano jedno z najważniejszych świąt w szkolnym kalendarzu - Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu w stronę Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników niepedagogicznych szkoły popłynęły życzenia, gratulacje oraz kwiaty.
Artyści Szkolnego Koła Teatralnego „Bystrzaki" pod kierunkiem pani Anny Sobieraj w przedstawieniu „Szkoła na wesoło" zaprezentowali zabawne teksty z codziennego życia szkoły.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego na ręce dyrektora szkoły złożyli piękne bukiety symbolizujące podziękowanie za codzienny trud.
Dzień Edukacji Narodowej to okazja do wyrażenia wdzięczności partnerom, przyjaciołom szkoły, wszystkim tym, którzy aktywnie wspierają edukację młodzieży. Dyrektor szkoły, pani Grażyna Sobieraj podziękowała nauczycielom, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi, zaproszonym gościom za niezmiernie ważną, niełatwą pracę związaną z kształceniem, wychowaniem i opieką.
W dniu 14.10.2019 na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej gościliśmy Starostę Sulęcińskiego, pana Tomasza Jaskułę, który złożył życzenia oraz wręczył nagrody Starosty Sulęcińskiego, dyrektorowi szkoły pani Grażynie Sobieraj oraz nauczycielom pani Annie Sobieraj i panu Damianowi Kierzek. Z rąk Dyrektora Szkoły nagrody uznania trafiły do szczególnie wyróżniających się nauczycieli, kadry kierowniczej, pracowników administracji i obsługi. Gratulujemy i życzymy na wszystkich szkolnych, nie zawsze prostych, drogach dużo wytrwałości, słonecznej pogody i zdobywania celów.

Źródło: Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie - Nauczyciel Karina Rogowska

Galeria

OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka