W podziękowaniu za codzienny trud

22-10-2019

W podziękowaniu za codzienny trud
Dnia 11.10.2019r. w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie świętowano jedno z najważniejszych świąt w szkolnym kalendarzu - Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu w stronę Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników niepedagogicznych szkoły popłynęły życzenia, gratulacje oraz kwiaty.
Artyści Szkolnego Koła Teatralnego „Bystrzaki" pod kierunkiem pani Anny Sobieraj w przedstawieniu „Szkoła na wesoło" zaprezentowali zabawne teksty z codziennego życia szkoły.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego na ręce dyrektora szkoły złożyli piękne bukiety symbolizujące podziękowanie za codzienny trud.
Dzień Edukacji Narodowej to okazja do wyrażenia wdzięczności partnerom, przyjaciołom szkoły, wszystkim tym, którzy aktywnie wspierają edukację młodzieży. Dyrektor szkoły, pani Grażyna Sobieraj podziękowała nauczycielom, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi, zaproszonym gościom za niezmiernie ważną, niełatwą pracę związaną z kształceniem, wychowaniem i opieką.
W dniu 14.10.2019 na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej gościliśmy Starostę Sulęcińskiego, pana Tomasza Jaskułę, który złożył życzenia oraz wręczył nagrody Starosty Sulęcińskiego, dyrektorowi szkoły pani Grażynie Sobieraj oraz nauczycielom pani Annie Sobieraj i panu Damianowi Kierzek. Z rąk Dyrektora Szkoły nagrody uznania trafiły do szczególnie wyróżniających się nauczycieli, kadry kierowniczej, pracowników administracji i obsługi. Gratulujemy i życzymy na wszystkich szkolnych, nie zawsze prostych, drogach dużo wytrwałości, słonecznej pogody i zdobywania celów.

Źródło: Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie - Nauczyciel Karina Rogowska