"Majątek seniora. Rozporządzanie majątkiem za...

22-10-2019

Spotkanie edukacyjne pn. "Majątek seniora. Rozporządzanie majątkiem za życia i na wypadek śmierci".
Miejsce: Dzienny Dom Senior + w Sulęcinie z siedzibą w Domu Joannitów przy ul. Młynarskiej 1
Termin: środa 23 października 2019 r. godz. 9.00
Zagadnienia poruszane na spotkaniu to m.in:

• DZIEDZICZENIE USTAWOWE
• JAK SPISAĆ WAŻNY TESTAMENT?
• CO NIE WCHODZI W SKŁAD SPADKU?
• JAK UCHRONIĆ SPADKOBIERCÓW OD DZIEDZICZENIA DŁUGÓW
• ROZPORZĄDZENIE MAJĄTKIEM ZA ŻYCIA - DAROWIZNA I UMOWA DOŻYWOCIA
Po spotkaniu będzie możliwość zadawania indywidualnych pytań. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Zadanie finansowane ze środków przekazanych przez Powiat Sulęciński na podstawie umowy o powierzenie realizacji zadania publicznego pn. "Realizacja zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w 2019 r."

Źródł: Civis Sum