Powiat Sul璚i雟ki informuje, 瞠 w Zespole Szkó Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sul璚inie rozpocz皻o realizacj projektu pod nazw „Modernizacja kszta販enia zawodowego w Powiecie Sul璚i雟kim"

Najnowsze aktualno軼i

Aktualno軼i

安i皻o Pszczo造

29-07-2019

安i皻o Pszczo造
Sul璚i雟ki O鈔odek Kultury, Biblioteka Publiczna w Sul璚inie oraz Gospodarstwo Pszczelarskie „Dutkowiak" zapraszaj na 安i皻o Pszczo造 - w tym roku 鈍i皻ujemy 9 sierpnia, w pi徠ek, o godzinie 11:00.

Po raz kolejny spotykamy si w ramach Wielkiego Dnia Pszczó, obchodzonego w Polsce od 2013 roku. Wielki Dzie Pszczó to inicjatywa, która ma chroni pszczo造 przed wygini璚iem. Zas逝gi tych owadów s nie do przecenienia, dzi瘯i nim mamy cho熲y miód i pyszne owoce.

Spotkajmy si na miejscu w Gospodarstwie Pszczelarskim „Dutkowiak"! W programie zwiedzanie pasieki - gwarantujemy niezapomniane wra瞠nia!

Tego samego dnia zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny ph. „Wybieram natur" - godzina 17:00, Kontener Kultury (Park Miejski).

毒ód這: SOK

OGΜSZENIA

Bezp豉tne porady dla Os鏏 niepe軟osprawnych

Gorzowski Oddzia Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepe軟osprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bie膨cym roku realizacj projektu pod nazw „Mi璠zyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepe軟osprawno軼iami" - „CIWON 2019", wspó貨inansowanego ze 鈔odków Pa雟twowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepe軟osprawnych.

Nab鏎 wniosk闚 na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Mi璠zy Odr a Bobrem" prowadz nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZ﹗EK" w województwie lubuskim.  Wnioski nale篡 sk豉da wy陰cznie poczt elektroniczn na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Wi璚ej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w za陰czniku.

SPRAWY SPOΒCZNE

Konsultacje Spo貫czne

Informujemy, 瞠 w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostan przeprowadzone konsultacje spo貫czne dotycz帷e przyj璚ia zmian w Strategii Polityki Spo貫cznej Powiatu Sul璚i雟kiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Spo貫czne-zmiana

Informujemy, 瞠 w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostan przeprowadzone konsultacje spo貫czne dotycz帷e przyj璚ia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sul璚i雟kiego do 2020 roku.

Wydzia Budownictwa i Ochrony 字odowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obs逝ga klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony 字odowiska b璠zie odbywa si wg poni窺zego harmonogramu:

Poniedzia貫k 8.00-17.00
字oda -------------
Pi徠ek 7.30-14.30

W sprawach skarg i wniosków przyjmuj interesantów:

STAROSTA SUL犴I垶KI
w poniedzia趾i od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I pi皻ro, pokój nr 210)

Przeczytaj za陰cznik z instrukcj internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

Zach璚amy Pa雟twa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta