Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Powiatowe ćwiczenia obronne

13-06-2019

Powiatowe ćwiczenia obronne

W dniach 10-11.06.2019 r. odbyły się ćwiczenia powiatowe "Garbicz 2019", których celem było:   doskonalenie umiejętności prowadzenia, kierowania i koordynacji działań przy zwalczaniu zdarzenia masowego, doskonalenie systemów alarmowania w ramach stałych dyżurów, współdziałania i dowodzenia różnymi służbami na miejscu akcji,

sprawdzenie przygotowania i efektywnego reagowania sił i środków z terenu powiatu, sprawdzenie przepływu informacji oraz wydawanych komunikatów, a także   współdziałania służb ratowniczych, prewencyjnych z służbami porządkowymi i informacyjnymi. W pierwszym dniu ćwiczenia przeprowadzono zajęcia teoretyczne. W drugim dniu ćwiczenia przeprowadzono zajęcia praktyczne, w których uczestniczyli przedstawiciele z gmin, KP PSP w Sulęcinie, KP Policji w Sulęcinie, OSP Gądków Wielki, OSP Koryta, OSP Torzym, OSP Boczów oraz organizatorzy festiwalu Garbicz Festiwal wraz ze służbami porządkowymi i informacyjnymi, którymi kierował  Kierownik Bezpieczeństwa oraz   PPIS w Sulęcinie i WOPR. Kierownikiem Ćwiczenia był Starosta Sulęciński Tomasz Jaskuła, który serdecznie podziękował za udział wszystkim uczestnikom ćwiczenia.

Galeria

OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka