Sukces sulęcińskiego badmintonisty

05-06-2019

Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all" informuje, że w trakcie Indywidualnych Mistrzostw Polski w Badmintonie - Częstochowa 2019 Sulęcinianin Robert Aleksandrowicz  zdobył tytuł Wicemistrza Polski.

Ponadto w parze z Tomaszem Lipskim panowie zdobyli również Wicemistrzostwo Polski w  grze podwójnej mężczyzn. Z kolei para  Olga Koniuch i Robert Aleksandrowicz wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski  w grze mieszanej. Sulęcinianin  w  sierpniu  zagra na Mistrzostwach Świata. Robert Aleksandrowicz jako jedyny w  województwie lubuskim zdobył dwa medale.

Jest to ogromny sukces - serdecznie gratulujemy.

Organizatorem  Mistrzostw Polski oraz Mistrzostwa Świata jest Polski Związek Badmintona  oraz BWF.

Szczegółowe  wyniki: https://www.tournamentsoftware.com/sport/player.aspx?id=716A491C-53B3-4E7E-947E-42E546C9EECF&player=275

Galeria (zobacz wszystkie)

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie

PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.