Lubuska Gala Taneczna-eliminacje powiatowe

22-05-2019

Lubuska Gala Taneczna-eliminacje powiatowe
21 maja br. w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury odbyły się powiatowe eliminacje Lubuskiej Gali Tanecznej. Na deskach sceny zatańczyło aż 87 tancerzy, należących do czterech grup tanecznych oraz jedna solistka. Zmagania tancerzy oceniała Rada Artystyczna w składzie: Krystyna Starosta, Justyna Stankiewicz i Roksana Popis.

Miło nam ogłosić, że do Finału Wojewódzkiego nominowane zostały dwie grupy: TRANS 1 (kategoria wiekowa 13-15 lat) oraz TRANS 4 (kategoria wiekowa 6-9 lat). Wyróżnienie otrzymała grupa TRANS 3, TRANS 5 oraz solistka, Sophie Pacześna.

Serdeczne gratulacje!

Źródło: SOK

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie

PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.