Lubuski Festiwal Piosenki

15-03-2019

Lubuski Festiwal Piosenki
13 marca br. w Sulęcińskim Ośrodku Kultury (Klub u Bulka) odbyły się powiatowe eliminacje Lubuskiego Festiwalu Piosenki. Udział w eliminacjach wzięło 19 uczestników, podzielonych na cztery kategorie wiekowe.

I kategoria wiekowa: do 9 roku życia (roczniki 2010 i młodsi) - 3 osoby
II kategoria wiekowa: od 10 do 12 roku życia (roczniki 2009 - 2007) - 4 osoby
III kategoria wiekowa: od 13 do 15 roku życia (roczniki 2006 - 2004) - 7 osób
IV kategoria wiekowa: od 16 do 19 roku życia (roczniki 2003 - 2000) - 5 osób

Zmagania młodych wokalistów oceniała Rada Artystyczna, w której skład wchodzili:

Jadwiga Macewicz - przewodnicząca jury - instuktor klasy wokalnej w Domu Harcerza w Zielonej Górze,
Diana Chajec - z zawodu nauczyciel muzyki, wokalistka - Pani Diana ukończyła klasę śpiewu solowego w szkole muzycznej,
Łukasz Łyczkowski - sulęcinianin, muzyk, wokalista zespołu Łukasz Łyczkowski & 5 RANO, Jam Band.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników jury przyznało nominacje do Półfinału wojewódzkiego oraz wyróżnienia.

Rada Artystyczna nominowała:

- Wiktorię Galońską,
- Gabrysię Wiśniewską,
- Julię Kowalew,
- Marię Martin,
- Ewelinę Kaszubę.

Wyróżnienia otrzymali:

- Julia Kujda,
- Emilia Bazan,
- Paulina Dulik,
- Julia Koziara
- Maksymilian Wójcik.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: SOK

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie

PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.