Targi Edukacyjne ABSOLWENT 2019

14-03-2019

Targi Edukacyjne ABSOLWENT 2019
W dniu 5 marca 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie uczestniczyli w XVII Targach Edukacyjnych ABSOLWENT 2019 w Gorzowie Wlkp. Impreza była wspaniałą okazją zapoznania z szeroką ofertą edukacyjną prezentujących się na targach uniwersytetów, szkół wyższych i policealnych.
Zwiedzający w bezpośrednim kontakcie ze studentami i pracownikami uczelni dowiadywali się o szczegółach związanych z korzyściami płynącymi ze studiowania oraz zasadami rekrutacji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska targowe prezentujące oferty pracy i możliwości zatrudnienia. Ciekawe w programie targów okazały się interaktywne doświadczenia, pokazy umiejętności zawodowych, talentów i zainteresowań.
Targi były także okazją do zaprezentowania oferty edukacyjnej naszej szkoły. Stoisko Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie było chętnie odwiedzane przez grupy młodzieży gimnazjalnej oraz szkół podstawowych.
Wycieczka na targi odbyła się w ramach wspomagania uczniów w procesie wyboru ścieżki kariery zawodowej. Z pewnością poznane możliwości dalszego kształcenia ułatwią młodzieży planowanie rozwoju zawodowego, a przede wszystkim przyczynią się do podjęcia właściwej decyzji.

Źródło: ZSLiZ w Sulęcinie - nauczyciel Jadwiga Tamulewicz

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie

PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.