Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Turniej Par w Brydżu Sportowym

05-12-2018

Turniej Par w Brydżu Sportowym
W sobotę 24 listopada rozegrano Turniej Par w Brydżu Sportowym o Puchar Prezesa SBS „Madman Team". Był to pierwszy turniej zorganizowany przez sulęciński klub brydżowy. Zgodnie z zapowiedzią następne na pewno będą. Turniej Honorowym Patronatem objęła Izabela Hutyra - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Pawła II.
Do gry przystąpiło 8 par, a profesjonalną obsługę sędziowską zapewnił Wiesław Skowron. Po rozegraniu przez każdą z par 28 rozdań podliczono wyniki:
1. Ludwik Dancewicz, Zbigniew Kosiór
2. Grzegorz Kozieł, Franciszek Baszak
3. Mirosław Jedynak, Czesław Szymański
 
Tuż za podium uplasowała się para „Lutek i Madman". Szczegółowe wyniki: http://www.brydzlubuski.pl/i/sule/index.html
Tym samym Puchar Prezesa SBS „Madman Team" trafił w ręce pary Dancewicz/Kosior
Były też puchary dla najlepszej pary z SBS „Madman Team" - Kozieł/Baszak. Do tego wyróżnienia, pamiątkowe statuetki oraz medale dla trzech najlepszych par.
Wśród pamiątkowych statuetek była jedna, która zasługuje za szczególną uwagę. Dostał ją człowiek, którego pomoc w powstanie klubu/stowarzyszania jest niepodważalna, czyli Ryszard „Culbertson" Andrzejewski. O Rysiu krąży legenda, że na dzień dobry mówi 1 trefl, a na dobranoc pas.
Ceremonię wręczenia nagród zaszczycił swoją obecnością były oraz obecny (od piątku) wicestarosta Tomasz Prozorowicz. Wręczył on prezesowi puchar/statuetkę za propagowanie brydża w Sulęcinie.
W imieniu Izabeli Hutyry puchary wręczał z/ca dyrektora Tadeusz Domaszewicz.
Kilka słów o oprawie turnieju. Tutaj ogromne podziękowania dla Galerii Erato. Na brydżystach największe wrażenie zrobił stolik brydżowy z 1890 roku!
SBS „Madman Team" podziękowania dla:
• PHU Jamniuk
• Galeria Erato.
• PSB Mrówka-Jabot Sulęcin
• RAJ Beauty Katarzyna Rajfur
• Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie
• Sędziemu turnieju Wiesławowi Skowronowi

Do zobaczenia przy zielonym stoliku!
Prezes SBS „Madman Team" zaprasza wszystkich grających lub chcących się nauczyć grać w brydża. Gramy w każdy poniedziałek o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 1 im, Jana Pawła II. Kontakt - 604850582 lub poprzez portal/facebook Madman24.pl

 

Źródło: Madman24.pl

 

Galeria

OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka