Nowe technologie w administracji

03-06-2013

Nowe technologie w administracji

W dniu dzisiejszym w sali konferencyjnej starostwa sulęcińskiego odbyło się forum na temat: "Nowe technologie w administracji". Podczas forum zostały poruszone główne zagadnienia dotyczące innowacji w administracji samorządowej i rządowej.

Odbyły się cztery sesje podczas których zostały omówione tematy w sprawie wirtualizacji zasobów serwerowych oraz zarządzanie usługami informatycznymi w urzędach. Omówiono również nowoczesne formy komunikacji z mieszkańcami, wykorzystanie e-learningu w podwyższaniu kompetencji pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz wdrażanie nowoczesnych narzędzi informatycznych, które będą wykorzystane w służbie administracji i społeczności lokalnej. Wykłady przeprowadzili: sekretarz projektu Rafał Rudka, animatorka forum Małgorzata Krajewska, informatyk starostwa powiatowego Tomasz Stasiukiewicz oraz Janusz Peno i Waldemar Żygadło ze Spółki z o.o VM.pl. W spotkaniu uczestniczył Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart, Wicestarosta Tadeusz Dabroś oraz pracownicy powiatu i jednostek samorządowych z powiatu sulęcińskiego.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

OGŁOSZENIE nr 3/2020 Starosty Sulęcińskiego z dnia 22.05.2020

Na podstawie § 12 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) podejmuję decyzję
o wprowadzeniu ograniczenia dotyczącego funkcjonowania urzędu administracji publicznej - Starostwa Powiatowego w Sulęcinie

PEŁNA TREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU

Komunikat w sprawie funkcjonowania aptek

Szanowni Państwo!

Poniżej zamieszczamy komunikat w sprawie funkcjonowania aptek na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.