Powiat Sulecinski

<     >

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

Konferencja współpracy

23-05-2013

Konferencja  współpracy

Projekt "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" realizowany jest przez Komendę Główną Policji w ramach Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy z powiatami międzyrzeckim, strzelecko-drezdeneckim i sulęcińskim z województwa lubuskiego oraz siemiatyckim, suwalskim i wysokomazowieckim z województwa podlaskiego.

Głównym celem Projektu jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym m. in. wśród najbardziej zagrożonych grup uczestników ruchu drogowego, to jest kierujących jednośladami, osób starszych i pieszych. W ramach tego projektu w dniu dzisiejszym na konferencji w Lubniewicach spotkali się organizatorzy projektu wraz ze starostami powiatów międzyrzeckiego, strzelecko - drezdeneckiego i sulęcińskiego oraz burmistrzami i wójtami miast i gmin na terenach których projekt zostaje wdrażany. Działania, które w ramach tego przedsięwzięcia mają przyczynić się do osiągnięcia zakładanego celu to: realizacja inwestycji poprawiających bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie dróg znajdujących się w kompetencji w/w powiatów, prowadzenie ogólnopolskiego szkolenia z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla 650 osób - przedstawicieli policji, administracji rządowej, samorządów i organizacji pozarządowych, zakup dwunastu nie oznakowanych pojazdów wraz z wyposażeniem i wideorejestratorami dla Policji przeznaczonych do działań na terenie wymienionych województw, uruchomienie ogólnopolskiej kampanii społecznej skierowanej do kierujących jednośladami, osób starszych i pieszych oraz wyjazdy studyjne dla poszczególnych osób uczestniczących w programie. Na konferencji stronę szwajcarską reprezentował Doradca Ambasady Szwajcarskiej w Polsce Dominique Favre, stronę polską Dyrektor Departamentu Europejskiego Mariusz Kasprzyk.

Galeria

OGŁOSZENIA

Bezpłatne porady dla Osób niepełnosprawnych

Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, wspólnie z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych z/s w Jeleniej Górze, kontynuuje w bieżącym roku realizację projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami" - „CIWON 2019", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nabór wniosków na mikrodotacje

Fundacja Rozwoju Holistycznego wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Między Odrą a Bobrem" prowadzą nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu pn. „Startuj z FIO - NOWY POCZĄTEK" w województwie lubuskim.  Wnioski należy składać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: fio.lubuskie@gmail.com   do dnia 24.06.2019 r.

Więcej informacji na stronie http://www.fundacjarozwojuholistycznego.fam.org.pl/   oraz w załączniku.

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta

Adres skrytki ePUAP:      /6263tjcpw3/skrytka