XXX Sesja Rady Powiatu i Lubuszanie Roku 2012

26-03-2013

XXX Sesja Rady Powiatu i Lubuszanie Roku 2012

Podczas XXX sesji Rady Powiatu, która odbyła się 26 marca br. w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie radni zatwierdzili następujące uchwały:

- w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2013 r.

- w sprawie nadania statutu podmiotowi leczniczemu: Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sulęcinie,

- w sprawie zmiany uchwały budżetowej powiatu na 2013 r.

- w sprawie zmiany uchwały dotyczącej Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu na lata 2013-2024.

W trakcie sesji wręczono wyróżnienia laureatom plebiscytu „Lubuszanin Roku 2012” ogłoszonego przez redakcję „Gazety Lubuskiej”. Dyplomy otrzymali: działacz społeczny i radny rady powiatu Patryk Lewicki z Wędrzyna, trener tenisa stołowego Henryk Grabowski ze Słońska, ks. Adam Pawłowski z Kołczyna /nieobecny podczas sesji/ oraz funkcjonariusz policji i radny Lubniewic Przemysław Matczak.
W dalszej części sesji radni wysłuchali informacji dotyczącej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sulęcinie na temat podpisanego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2013 r., sprawozdania  z działalności Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie za 2012 rok. oraz informacji z działalności Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.