Recytowali w konkursie

20-03-2013

Recytowali w konkursie

Walijski poeta Thomas Dylan napisał „Poezja jest tym, co sprawia, że śmieję się, płaczę lub ziewam, że czuję mrowienie w końcach palców, że chcę tego czy tamtego lub w ogóle niczego. Wszystkim, co się liczy, jeżeli chodzi o poezję jest radość którą daje jakkolwiek tragiczna mogłaby ona być”.

Konkurs odbył się 20 marca br.   w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Adam Mickiewicza w Sulęcinie. W konkursie wzięli udział: Roksana Klimczak, Magdalena Łyczkowska i Jakub Kryś z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie oraz Daria Dyjak, Patrycja Marcinkiewicz, Adrianna Szymczak i Karolina Waszkiewicz z I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie. Jury w składzie Paulina Solska z Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Teresa Mastalerz  z Sulęcińskiego Ośrodka Kultury oraz Jarosław Ugrynowicz dyrektor liceum po wysłuchaniu uczestników konkursu przyznało tytuł laureata i nominowało do przeglądu wojewódzkiego w Żarach: Patrycję Marcinkiewicz, Karolinę Waszkiewicz oraz Roksanę Klimczak. Wyróżnienie otrzymała Adrianna Szymczak. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez starostwo powiatowe.