Powiatowy Festiwal PRO ARTE 2013

13-03-2013

Powiatowy Festiwal PRO ARTE 2013

W dniu dzisiejszym w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie odbyły się Eliminacje Powiatowe Lubuskiego Dziecięcego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki „Pro Arte 2003”. Jury w składzie:

Wiktor Sędziński z Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Bartłomiej Skrzypczak dyrektor Sulęcińskiego Ośrodka Kultury i Jarosław Ugrynowicz dyrektor Liceum Ogólnokształcącego, po przesłuchaniu dwudziestu dziewięciu wykonawców do Eliminacji Wojewódzkich Lubuskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Międzyrzeczu nominowało Hannę Jagielską reprezentującą Gminę Lubniewice oraz Agatę Łętowską reprezentującą Gminę Sulęcin. Wyróżnienie otrzymała Dominika Skoczylas z Gminy Krzeszyce. Do Eliminacji Wojewódzkich Lubuskiego Festiwalu Piosenki Młodzieżowej w Świebodzinie jury nominowało Alicję Landy i Monikę Kuszkowską  z  Lubniewic oraz Katarzynę Sokołow z Krzeszyc. W tej kategorii wyróżnienia otrzymały Alicja Ciechocka z Sulęcina i Maja Grańska z Lubniewic. Nagrody ufundowane przez Starostę Sulęcińskiego Dariusza Ejcharta uczestnikom festiwalu wręczyła Sekretarz Starostwa Powiatowego Anna Matulanis.