Lubuskie Tour 2015

19-04-2015

Lubuskie Tour 2015

Podczas trwających w Gorzowie Wielkopolskim w dniach 18 i 19 kwietnia prezentacji miast i gmin w ramach ekspozycji „Lubuskie Tour 2015", swoje stoisko przedstawił Powiat Sulęciński. Ofertę turystyczną i kulturalną przy stoisku powiatowym prezentowały: Nadleśnictwo Sulęcin, Stowarzyszenie „Mam Pomysł" i Lokalna Grupa Rybacka „Wodny Świat" z Sulęcina oraz lokalny artysta malarz Roman Sakowski z Jarnatowa.

Zwiedzający mogli również zapoznać się z ofertami i atrakcjami turystycznymi z gmin: Krzeszyce, Przytoczna, Kłodawa, Skwierzyna, Bogdaniec, Pszczew, Strzelce Krajeńskie, Łagów, Witnica, Lubrza, Lubniewice, Lubiszyn i Santok, Stowarzyszenia „Odra dla Turystów", Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego oraz miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Imprezę zorganizowało Radio+ na terenie galerii Nova Park.

W galerii zdjęcia z "Lubuskie Tour 2015".

Konsultacje Społeczne

Informujemy, że w dniach 29.11.2019 r. - 06.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian w Strategii Polityki Społecznej Powiatu Sulęcińskiego na lata 2016-2022.

Konsultacje Społeczne-zmiana

Informujemy, że w dniach 04.12.2019 r. - 10.12.2019 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące przyjęcia zmian zapisów Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do 2020 roku.