Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Najnowsze aktualności

Aktualności

30-04-2015
Nuczymy się na pamięć tego kraju...

Nuczymy się na pamięć tego kraju...

W auli szkolnej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie odbył się uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 maja. W swoim przemówieniu dyrektor szkoły, Jarosław Ugrynowicz nawiązał do zbliżających się: Święta Pracy, Święta Flagi i Konstytucji 3 maja, przybliżając ich znaczenie dla nas, Polaków.

czytaj więcej »
30-04-2015
I miejsce w badmintonie

I miejsce w badmintonie

W dniach 28 i 92 kwietnia 2015r., w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie, rozegrano finały LOM w badmintonie. W pełnej emocji, sportowej rywalizacji uczniowie naszego liceum zajęli I miejsce w kategorii dziewczęta (II miejsce - LO w Świebodzinie, III miejsce Społeczne LO w Żarach) i II miejsce w kategorii chłopcy po drużynie z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie, przed zespołem z II Liceum Ogólnokształcącego z Gorzowa Wielkopolskiego.

czytaj więcej »
30-04-2015
III miejsce w szachach

III miejsce w szachach

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, Alicja Ciechocka, Dominika Senyszyn, Michał Worona, Adrian Bachta i Paweł Derewlany, zajęli III „historyczne" miejsce w Lubuskim Finale Olimpiady Młodzieży w szachach, który odbył się 29 kwietnia w Sulechowie.

czytaj więcej »
28-04-2015
Spotkanie z historią - Katyń

Spotkanie z historią - Katyń

Na zaproszenie dyrektora szkoły Jarosława Ugrynowicza, I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, gościło znanego historyka dr Witolda Pronobisa. Prelekcja dotyczyła tematu związanego ze zbrodnią katyńską, jak również niepodległościowej działalności historyka w Radiu Wolna Europa.

czytaj więcej »
28-04-2015
Mobilny Punkt Informacyjny - REPLAY

Mobilny Punkt Informacyjny - REPLAY

W maju rozpocznie się cykl spotkań informacyjnych dotyczących uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 (RPO-Lubuskie 2020).

czytaj więcej »
27-04-2015
Komisja zakończyła klasyfikację wojskową

Komisja zakończyła klasyfikację wojskową

W dniach 9-27 kwietnia w budynku Urzędu Miejskiego w Sulęcinie przeprowadzona została kwalifikacja wojskowa osób urodzonych w roku 1996. Komisji przewodniczyła lek. med. Elżbieta Czuba. Wojskową Komendę Uzupełnień w Gorzowie Wielkopolskim reprezentował mjr Robert Barylak, a starostę sulęcińskiego sekretarz komisji Marzena Kupisz.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej

Zarząd Powiatu zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (DZ. U. z 2018r. poz. 450 z późn. zm.) do zgłaszania swoich przedstawicieli na członków komisji konkursowej opiniującej oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego Powiatu Sulęcińskiego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w 2019 r.
Więcej informacji w zakładce organizacje pozarządowe, konkurs ofert - realizacja zadania publicznego.

 

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta