Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Aktualności

12-02-2015
Gala 17 Wielkopolskiej...

Gala 17 Wielkopolskiej...

Podczas gali podsumowującej działalność 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej za rok 2014, uczestniczyli między innymi jej byli dowódcy: gen. bryg. Sławomir Wojciechowski oraz gen. bryg. Rajmund Andrzejczak. Uroczystość otworzył obecny dowódca gen. bryg. Andrzej Kuśnierek.

czytaj więcej »
12-02-2015
Spotkanie z chórem

Spotkanie z chórem

Tłusty czwartek był okazją do spotkania Zastępcy Burmistrza Sulęcina Iwony Walczak i Starosty Sulęcińskiego Patryka Lewickiego z członkami sulęcińskiego chóru „Biały Orzeł". Chór od siedemnastu lat reprezentuje miasto, gminę i powiat na wielu imprezach, nie tylko podczas imprez wewnętrznych, świąt, obchodów i rocznic, ale również w całym regionie i poza granicami województwa i kraju.

czytaj więcej »
12-02-2015
Tłusty czwartek

Tłusty czwartek

W Sulęcinie, konkurs zjadania początków na czas, ma wieloletnią tradycję i odbywa się na rynku przy fontannie w przed dzień tłustego czwartku. Uczestnicy mają za zadanie skonsumowanie trzech pączków, w jak najkrótszym czasie. W konkurencji uczestniczą kobiety i mężczyźni powyżej osiemnastego roku życia oraz dzieci.

czytaj więcej »
12-02-2015
Spotkanie z wójtami i burmistrzami

Spotkanie z wójtami i burmistrzami

Starosta Sulęciński Patryk Lewicki, spotkał się z wójtami i burmistrzami powiatu sulęcińskiego. Tematem spotkania, było omówienie zasad współpracy, opracowanie możliwości wdrożeń inwestycyjnych i omówienie planów na przyszłość.

czytaj więcej »
11-02-2015
Finał konkursu ortograficznego

Finał konkursu ortograficznego

Uczestnikom turnieju ortograficznego „O Złote Pióro Starosty" nagrody i statuetki wręczyli: Senator Helena Hatka, Starosta Sulęciński Patryk Lewicki oraz Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart. W konkursie udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych z powiatu sulęcińskiego.

czytaj więcej »
11-02-2015
Senator Helena Hatka w Sulęcinie

Senator Helena Hatka w Sulęcinie

Senator Helena Hatka, była gościem Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta oraz Starosty Sulęcińskiego Patryka Lewickiego. W sali narad urzędu miejskiego spotkała się z uczniami miejscowego gimnazjum oraz mieszkańcami miasta.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta