Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

19-12-2014
Wigilijne spotkanie pracowników WOG

Wigilijne spotkanie pracowników WOG

Pracownicy Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Wędrzynie spotkali się na wieczerzy wigilijnej. Zebranych przywitał ppłk Sławomir Lewicki oraz kapelan   wojskowy Ksiądz mjr Szczepan Madoń.

czytaj więcej »
18-12-2014
Biesiada poetycka z Mickiewiczem

Biesiada poetycka z Mickiewiczem

W auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie odbył się wieczór poświęcony twórczości patrona szkoły Adama Mickiewicza. Uczniowie na tę okazję przygotowali utwory poety, które przedstawili w „Biesiadzie poetyckiej".

czytaj więcej »
18-12-2014
Policjanci świątecznie

Policjanci świątecznie

W przeddzień Świat Bożego Narodzenia w sali kameralnej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, przy wigilijnym stole spotkali się emerytowani i obecni funkcjonariusze policji oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie. Zebranych przywitał Komendant Powiatowy Policji nadkom. Paweł Rynkiewicz.

czytaj więcej »
18-12-2014
Żołnierze łamali się opłatkiem

Żołnierze łamali się opłatkiem

Żołnierze i pracownicy cywilni Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie spotkali się w dniu dzisiejszym na uroczystości wigilijnej. Zebranych przywitał Dowódca Ośrodka ppłk Przemysław Mikołajczak oraz Kapelan Wojska Polskiego mjr Szczepan Madoń.

czytaj więcej »
18-12-2014
Nagrody za projekt edukacyjny

Nagrody za projekt edukacyjny

W dniu 10 grudnia Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie otrzymał drogą e-mailową   podziękowanie za udział w ogólnopolskim konkursie na najlepszy szkolny projekt edukacyjny z  zakresu edukacji globalnej. Komisja Konkursowa przyznała ośrodkowi dyplomy i nagrodę w konkursie.

czytaj więcej »
18-12-2014
Świąteczny koncert w SOSW

Świąteczny koncert w SOSW

Tradycją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie jest   coroczne wspólne kolędowanie. W tym roku uczniowie, grono pedagogiczne i rodzice spotkali się w tym wyjątkowym czasie, aby razem cieszyć się atmosferą zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta