Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

16-10-2014
Podziel się życiem...

Podziel się życiem...

...pod takim hasłem, odbyła się akcja bicia rekordu w największej liczbie osób prowadzących resuscytację krążeniowo-oddechową. Akcję zorganizował Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie pod patronatem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

czytaj więcej »
15-10-2014
Honorowi krwiodawcy

Honorowi krwiodawcy

Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze   w dowód uznania za najpiękniejszy dar humanitarny, którym jest bezinteresowne oddanie krwi, przyznał odznaki i legitymacje „Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi".

czytaj więcej »
15-10-2014
Postomskie młyny

Postomskie młyny

W 2010 r. w ramach Programu dla Odry 2006 Nadleśnictwo Lubniewice wykonało na rzece Postomii, w pobliżu miejscowości Krzeszyce, budowle piętrzące dla odtworzenia dwóch zbiorników małej retencji /w miejscu gdzie znajdowały się przedwojenne młyny/, o łącznej objętości 24160 m³. Takie działania spowodowały ponowne wypełnienie stawów i kanałów młyńskich wodą, tworząc przy rzece malowniczy teren.

czytaj więcej »
14-10-2014
Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

Powiatowe obchody Dnia Edukacji...

Z okazji powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, który odbył się w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, została podpisana między innymi umowa współpracy pomiędzy wyżej wymienioną szkołą, a Komendą Powiatową Policji w Sulęcinie i Starostwem Powiatowym.

czytaj więcej »
14-10-2014
Współpraca cywilno-wojskowa

Współpraca cywilno-wojskowa

Podczas spotkania w Wędrzynie krajowych dyrektorów regionalnych lasów państwowych, ochrony środowiska i urzędów górnictwa, zapoznano zebranych z prawną współpracą cywilno-wojskową, na przykładzie Powiatu Sulęcińskiego. Zagadnienie przedstawił Starosta Sulęciński Dariusz Ejchart.

czytaj więcej »
13-10-2014
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sulęcinie spotkał się w restauracji „Chrobry" z członkami związku. Spotkanie otworzył Prezes Zarządu Zbigniew Dauksza.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta