Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

12-12-2014
Opłatek pracodawców

Opłatek pracodawców

Coroczne przedświąteczne spotkania opłatkowe przedsiębiorców z Powiatu Sulęcińskiego weszło na stałe do tradycji. W restauracji hotelu Chrobry odbyło się kolejne, z udziałem Księdza Proboszcza Parafii Sulęcin Piotra Mazurka, Przewodniczącego Związku Pracodawców "Przedsiębiorczość" Krzysztofa Kononowicza, Starosty Sulęcińskiego Patryka Lewickiego, Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta

czytaj więcej »
12-12-2014
Lekcja z samorządności

Lekcja z samorządności

Na zaproszenie dyrekcji Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie, Starosta Sulęciński Patryk Lewicki spotkał się z uczniami gimnazjum. Celem spotkania było zapoznanie zebranych z funkcją, zadaniami i rolą w społeczeństwie jednostek terytorialnych i samorządowych.

czytaj więcej »
12-12-2014
Sesja z udziałem starosty

Sesja z udziałem starosty

W dzisiejszej sesji Rady Gminy w Słońsku uczestniczył Starosta Sulęciński Patryk Lewicki. Podczas spotkania wręczył Przewodniczącej Rady Lilli Burkiewicz oraz Wójtowi Gminy Słońsk Januszowi Krzyśków listy gratulacyjne oraz wiązanki kwiatów z okazji ponownego wybrania na dotychczasowe stanowiska.

czytaj więcej »
11-12-2014
Mickiewicz pół żartem, pół serio

Mickiewicz pół żartem, pół serio

W auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie odbył się kolejny „Szkolny Turniej Mickiewiczowski". W turnieju wzięli udział uczniowie wszystkich klas I i II liceum. Turniej rozgrywany jest corocznie w przeddzień imienin patrona szkoły Adama Mickiewicza.

czytaj więcej »
11-12-2014
Starosta spotkał się z radnymi

Starosta spotkał się z radnymi

W dniu dzisiejszym Starosta Sulęciński Patryk Lewicki uczestniczył w posiedzeniu Rady Miejskiej w Lubniewicach. Spotkał się z Przewodniczącą Rady Katarzyną Sową, radnymi i Burmistrzem Lubniewic Tomaszem Jaskułą. Jest to kolejne spotkanie starosty z radnymi z terenu powiatu. Kilka dni temu starosta odwiedził radnych z Torzymia.

czytaj więcej »
10-12-2014
Ciasteczka na święta

Ciasteczka na święta

Pieczenie świątecznych pierniczków i ciasteczek w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, zrodziło się kilkanaście lat temu. Pomysłodawcą pieczenia jest Regina Kucharska. W tym roku do wspólnego pieczenia przyłączyła się również Elżbietą Przybylska. Obie Panie są wykładowcami języka niemieckiego w szkole.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta