Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Aktualności

04-03-2015
Nowa siedziba Firmy PHU Jamniuk Stahl-Mont

Nowa siedziba Firmy PHU Jamniuk...

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jamniuk - Stahl-Mont otworzyło na terenie Słońska nowy zakład. Powierzchnia warsztatowa zakładu liczy 900m², a biurowa i socjalna niespełna 300m². Zakład będzie zatrudniał do trzydziestu pracowników do produkcji rurociągów zbiorników i konstrukcji metalowych.

czytaj więcej »
04-03-2015
Abakusy rozdane

Abakusy rozdane

Pięćdziesięciu dwóch uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych stanęło do V Powiatowego Konkursu Matematycznego „O Złoty Abakus Starosty Sulęcińskiego". Zmagania z matematyką odbyły się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie.

czytaj więcej »
03-03-2015
HIT 2014 dla Starostwa Powiatowego

HIT 2014 dla Starostwa Powiatowego

Starosta Sulęciński Patryk Lewicki otrzymał statuetkę i certyfikat Tytułu HIT 2014 II-Stopnia, podczas 20 Gali jubileuszowego konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów", który odbył się w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

czytaj więcej »
02-03-2015
Starosta podpisał umowę

Starosta podpisał umowę

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim Wojewoda Lubuski Katarzyna Osos oraz Starosta Sulęciński Patryk Lewicki podpisali umowę o dofinansowanie środkami pochodzącymi z budżetu państwa zadania „Przebudowa drogi 1295F ulica Skwierzyńska w Lubniewicach".

czytaj więcej »
27-02-2015
Stanica rybacka w Polne

Stanica rybacka w Polne

W ramach projektu „Przyjazne krajobrazy Nowej Ameryki - etap I (miejscowość Polne)" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo, została podpisana umowa na budowę stanicy w miejscowości Polne w gminie Słońsk.

czytaj więcej »
24-02-2015
XVI Finał turnieju halowego

XVI Finał turnieju halowego

Podczas drugiego dnia XVI Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Proboszcza Parafii św. Henryka w Sulęcinie, w rozgrywkach wzięły udział drużyny szkół ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji stanęło sześć drużyn: Biała Białystok, Talenty, Białe Węgorze, Ogień w Szopie, Bitelsi i Linda.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta