Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

07-01-2015
Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

116 uczniów szkół średnich z całego województwa odebrało 12 grudnia 2014 r. w  Gorzowie Wlkp. nagrody Prezesa Rady Ministrów. Wśród nagrodzonych byli uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie.

czytaj więcej »
07-01-2015
Szkolna strefa zdrowych kalorii

Szkolna strefa zdrowych kalorii

To tytuł kolejnego projektu, który uplasował Zespół Szkół Licealnych i  Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie na czołowym miejscu wśród projektów z  całej Polski. Konkurs został zorganizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska w  Warszawie. Otrzymaliśmy grant w postaci wsparcia finansowego na reaktywację i  modernizację sklepiku szkolnego.

czytaj więcej »
05-01-2015
Noworoczne spotkanie w gimnazjum

Noworoczne spotkanie w gimnazjum

Z inicjatywy Dyrektora Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie Izabeli Hutyry, odbyło się noworoczne spotkanie grona pedagogicznego szkoły i pracowników obsługi. W spotkaniu uczestniczyli również zastępcy dyrektora, Tadeusz Domaszewicz i Wiesław Wójcik.

czytaj więcej »
05-01-2015
10 stycznia orkiestra WOŚP znów zagra

10 stycznia orkiestra WOŚP znów zagra

W niedzielę rusza kolejna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku Starosta Sulęciński Patryk Lewicki wystawił do licytacji wieczne pióro marki „Parker" oraz dwie duże bombki. Pióro będzie można licytować w Słońsku, Wędrzynie i Sulęcinie, a bombki w Torzymiu i Lubniewicach. Kliknij na baner i zapoznaj się z programem WOŚP w Sulęcinie.

czytaj więcej »
02-01-2015
Starosta sulęciński informuje pacjentów

Starosta sulęciński informuje pacjentów

W związku z brakiem porozumienia pomiędzy lekarzami zrzeszonymi w ramach Porozumienia Zielonogórskiego, a Narodowym Funduszem Zdrowia, informuję pacjentów Powiatu  Sulęcińskiego, że będą przyjmowani w izbie przyjęć Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy Szpitalu Powiatowym w Sulęcinie. Patryk Lewicki Starosta Sulęciński. 

czytaj więcej »
31-12-2014
Zasłużona emerytura

Zasłużona emerytura

„Ukończyła swoją służbę na rzecz pracy zawodowej obejmującej 41 lat 3 miesiące i 15 dni", napisali w swoim osobistym Certyfikacie Zasłużonej Emerytki, współpracownicy Starostwa Powiatowego w Sulęcinie. Przez całe życie zawodowe Stanisława Sidorowicz pracowała w drogownictwie.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta