Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Najnowsze aktualności

Aktualności

18-05-2015
Dzień Dziecka w TVP Gorzów

Dzień Dziecka w TVP Gorzów

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Telewizja Polska Gorzów organizuje casting dla dzieci z klas 4-6, który w drodze eliminacji wyłoni dziecięcego prezentera Informacji Lubuskich. Casting odbędzie się w sobotę 23 maja o godzinie 10.00 w redakcji TVP Gorzów przy ulicy Kombatantów 34 /3 piętro/.

czytaj więcej »
15-05-2015
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Trzydziesta ósma edycja Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, miała miejsce na terenie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie. Celem turnieju jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym szczególnie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej.

czytaj więcej »
13-05-2015
Konkurs KRUS

Konkurs KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Sulęcinie, zaprasza do udziału w konkursie z nagrodami. W konkursie mogą wziąć udział rolnicy ubezpieczeni w KRUS oraz członkowie ich rodzin. Zapoznaj się z załącznikiem.

czytaj więcej »
12-05-2015
Zmiana na stanowisku komendanta

Zmiana na stanowisku komendanta

W Komendzie Powiatowej Policji w Sulęcinie odbyła się uroczystość pożegnania Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie nadkom. Pawła Rynkiewicza oraz wprowadzenia na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie insp. Jerzego Głąbowskiego. W uroczystości uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. mł. insp. Henryk Wieruszewski.

czytaj więcej »
12-05-2015
Teatrzyki w Pro Arte

Teatrzyki w Pro Arte

W sali widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury w Sulęcinie, odbyła się powiatowa gala Pro Arte w kategorii teatr. Na scenie zaprezentowały się zgłoszone do przeglądu teatrzyki i sekcje teatralne działające w powiecie.

czytaj więcej »
12-05-2015
I miejsce w badmintonie

I miejsce w badmintonie

Uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej Sulęcinie Daniel Gościło i Przemysław Frątczak zdobyli drużynowo I miejsce w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży w badmintonie.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej

Zarząd Powiatu zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (DZ. U. z 2018r. poz. 450 z późn. zm.) do zgłaszania swoich przedstawicieli na członków komisji konkursowej opiniującej oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego Powiatu Sulęcińskiego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w 2019 r.
Więcej informacji w zakładce organizacje pozarządowe, konkurs ofert - realizacja zadania publicznego.

 

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta