Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

02-01-2015
Starosta sulęciński informuje pacjentów

Starosta sulęciński informuje pacjentów

W związku z brakiem porozumienia pomiędzy lekarzami zrzeszonymi w ramach Porozumienia Zielonogórskiego, a Narodowym Funduszem Zdrowia, informuję pacjentów Powiatu  Sulęcińskiego, że będą przyjmowani w izbie przyjęć Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy Szpitalu Powiatowym w Sulęcinie. Patryk Lewicki Starosta Sulęciński. 

czytaj więcej »
31-12-2014
Zasłużona emerytura

Zasłużona emerytura

„Ukończyła swoją służbę na rzecz pracy zawodowej obejmującej 41 lat 3 miesiące i 15 dni", napisali w swoim osobistym Certyfikacie Zasłużonej Emerytki, współpracownicy Starostwa Powiatowego w Sulęcinie. Przez całe życie zawodowe Stanisława Sidorowicz pracowała w drogownictwie.

czytaj więcej »
31-12-2014
Ważna informacja dla pacjentów

Ważna informacja dla pacjentów

Lubuski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, iż lekarze rodzinni zrzeszeni przede wszystkim w Porozumieniu Zielonogórskim postanowili nie podpisywać umów na świadczenie usług w 2015 roku. W związku z tym, od nowego roku dostęp do opieki medycznej w ramach podstawowej opieki zdrowotnej może być utrudniony.

czytaj więcej »
24-12-2014
Wigilia w DPS w Tursku

Wigilia w DPS w Tursku

W rodzinnej i ciepłej atmosferze odbyła się dzisiaj wspólna Wigilia mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Tursku. Zebranych przywitał Dyrektor Dariusz Obiegło, który życzył wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Słowa błogosławieństwa bożego przesłał również Ksiądz Proboszcz Parafii Sulęcin Piotr Mazurek.

czytaj więcej »
23-12-2014
Przodują w ekologii

Przodują w ekologii

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie, listopad i grudzień obfitowały w ważne wydarzenia ekologiczne. Pierwszym z nich był udział uczniów w konkursie na projekt ulotki promującej selektywną zbiórkę odpadów. Konkurs miał dwa wymiary.

czytaj więcej »
22-12-2014
Wspólna Wigilia

Wspólna Wigilia

Na zaproszenie Starosty Sulęcińskiego Patryka Lewickiego i Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta, w restauracji hotelu Hetman na wspólnej kolacji wigilijnej spotkała się kadra kierownicza Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Sulęcinie.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta